no nič nebude hovoriť, na hlupákov z INESSu a takýchto babrákov ako je autor článku nebudú vôbec reagovať
no nič nebude hovoriť, na hlupákov z INESSu a takýchto babrákov ako je autor článku nebudú vôbec reagovať
ako je chytrý papundekľový analytik z INESSu, tak chytrí sme aj my, lenže my vieme a nehanbíme sa to povedať nahlas, že tie konsolidačné kroky pocítime všetci, lebo je to dôsledok krátkozrakej a sebavražednej politiky Bruselu a minulých vlád v s vyhlásením sankcii Rusku a následkami, ktoré pociťujeme všetci
autor zrejme spadol z višne alebo je to "progresivácky karakter", že klame a zavádza. Fico neotáča, ved´ od decembra vláda uvažuje so zvýšením spotrebnej dane na sladené nápoje a elektronické náplne do fajok s
to sa dalo od prvého okamžiku očakávať, že tí ukrajinskí chlapci sa už živí domov nevrátia, škoda ich, ich vdovy a siroty
ten článok zrejme vyhral v súťaži o zlatú demenciu
panebože, kdeže tento človek študoval, určite v Amerike, lebo sa hoovrí, že Amíci sú najhlupší národ vo svete a tomu zodpovedajú úrovňou vzdelania aj americké školy
osvietený , progresívny Santa Franta zrejme píše svoje pamäti, akurát mu pritom pamäť vypadla a neslúži mu
veď nepíše diplomovú prácu
také niečo ako Čaputová by sa za komunistov prezidentom stať nemohlo
tiež si myslím, že čím Šimečka bojuje, tým zahynie. Zahynie vlastnými zbraňami - hlúposťou a nedokonalosťou
Držím všetky palce Eštókovi, je to rozvážny a veľmi schopný jedinec, manažér, o akých opozícia nemôže ani snívať. Má pred sebou veľkú politickú budúcnosť
je to hanba, ak novinár neovláda gramatiku a pravopis. Okrem toho autorka článku krivo , klamársky a účelovo zavádza čiateteľov neúplnými alebo polovičnými informácami. Zrjme sa domnieva , že sme tiež ponovembrový bacalári a magistri ako ona
autor článku veľmi hlboko klesol na novinársku úroveň. Som veľmi prekvapený ako posledné dv roky vystupuje v médiách, čo sa vlastne stalo, veď to bol veľmi rozumný a seriózny pán a stal sa z neho ideologický progresivec
divím sa pánovi Lenčovi. Bol tak taký seriózny a veľmi rozumný pán - politológ s triezvym názorom na slovenskú politickú scénu. Posledná dva roky akosi spolitrukovateľ a hlása samé hlúposti. Či z obavy o prácu mu zamestnávateľ tlačí "na pílu", lebo nie je možné aby rozvážny človek len tak z ničoho nič obrátil o 360 stupňov.
opäť jedna rozprávka z dobšinského povestí
presadzovanie slobody bez zdôraznenia zodpovednosti nám tu predvádzali matoviči a Čaputová a ich nohsledi vykonávatelia matovičo a čaputoslobody lipšici a čurilláci
Harrisová zrejme voľby vyhrá, lebo špecialitou amerických demokratov je voľby falšovať, majú s tým bohaté skúsenosti
ešte šťastie, že šimečková priateľka to nemá z eurofondov, ale z kultúrneho fondu, lebo už by ju naháňali európskí prokurátori
no ešte sa pudlík dvakrát vyspí a má to za sebou
Odporúčame