veď tí sú na úrovni a v politickej partii lipšicov a čurillákov, preto nie sú stíhaní
veď tí sú na úrovni a v politickej partii lipšicov a čurillákov, preto nie sú stíhaní
asi preto, že vedia čítať a písať a majú inteligenciu priemerného foxteriéra, čo so o prešpurských pouličných grázloch nedá povedať
len keď niet toho pána, ktorý by sa postaral o to, aby už konečne po roku a pol nám nepiekli ten nejedlý a nekrájateľný chlieb z ukrajinského závadného obilia
skladám klobúk autorovi pred vysoko erudovným zhodnotením súčasného stavu
elektromobilita od roku 2035 je dielom zopár bezrozumových šialencov v Bruseli
Fico je starý, ostrieľaný politik . múdry, s rozumom v hlave , ktorý s prehľadom rieši všetky situácie so zmyslom pre určovanie priorít vlády a koalície, preto dokáže čo je dôležité zaradiť okamžite do jednania a čo nehorí, má čas, nech počká
Fuuuuuuuuuuuuuuj, zdroj Aktuality, samé kuciakoviny
veď amerických hockeyistov hrajúcich s americkými hockeykami poznám všetkých
keď sú to všetko ponovembroví bacalári a magistri, majú kapitalistické, demokratické školy a preto tak páchajú a činia čo činia
Šimečka, Matovič, Grojhling, Krupa, Kolíkov samé esá s "veľmi vysokou inteligenciou a rozumom a právnym nevedomím"
to akurát novinári robia z toho americkú kovbojku, že bude Šimečka odvolaný je od počiatku viac ako isté
koaličná zmluva platí..... a tá hovorí, že nesmú hlasovať s opozíciou
Šimečka len žne plody toho, čo sial temer rok. Že ten chlap nemá rozum a počína si ako hlúpa emotívna baba z novinárskeho alebo hereckého prostredia z Bratislavy alebo ako malé trucovité decko
mal si ho počúvať
že som novinár? Maj Boha pri sebe a rozum v hlave
to novinári urobili z toho horor, Hlasáci sa nikdy nevyjadrili, že podržia Šimečku. Tak Šimečka im chce odvolať ministerku zdravotníctva a oni podržia Šimečku, nie? Veď to nemá zdravú logiku, to je priečiace sa zdravému rozumu
čo tí novinári si skutočne myslia , že sme takí sprostí, že nemáme rOzum v hlave a takto nás balamutia, alebo oni sú tí, ktorým ten rozum chýba
balamutí až sa slovenské zoschnuté, napadnuté kôrovcom smreky na Pohroní zelenajú
teraz na TA 3 má Bielik toho klamára, balamutu, hlupáka Krupu
Odporúčame