Dialničná nekonečná pieseň...
divím s autorovi článku, že si zvolil len takého plytké konštatovanie , bez znalosti veci a celej problematiky. Celý proces výstavby diaľníc má aj svetlé aj čierne, resp. temné obdobia, podľa toho ktorá vláda s ktorým ministrom dopravy práve vládla a ké boli počiny tej ktorej vlády v tejto oblasti, lebo stále platí najdrahšia diaľnica ja tá nepostavená. myslím že by si to zaslúžilo rekapituláciu postupu vlády vo výstavbe diaľníc od druhej dzurindovej vlády, keby bola podpísaná zmluva s KIU a týkala sa aj výstavby diaľnice zo Sverepca do Žiliny a neskôr až podnes