kto by sa tam pozeral na vojenskú prehliadku ruských pochodujúcich vojakov, my radšej pozeráme amerických hasičov
kto by sa tam pozeral na vojenskú prehliadku ruských pochodujúcich vojakov, my radšej pozeráme amerických hasičov
lebo párny počet kvetov patrí len mrtvym
doposiaľ sme tu mali troch amerických agentov, ako odišla, už tu máme len dvoch. Čo ťeraz?
jasné, predsa na Čaputovú v demokracii nemá ani jeden z ních
na Slovensku doposiaľ mali možnosť prednášať len takí, ktorí vedeli, koľko Fico oslobodil zločincov ako potieral demokraciu, koľko pojedol malých demokratických detí a ako odmietal odoberať od Amíkov tú najdemokratickejšiu ropu a najdemokratickejší plyn, ale chcel odoberať ten zaostalý ruský, nedemokratický
ale predsa tie triedne , ideologicky nezlučiteľné rozdiely by si mohol poznať
keď sa vráti už jej nebude musieť Valášek ani písať prejavy, aj Ricinman jej bud nepotrebný
aspoň príde z tej Ameriky lepšie vycvičená a preškolená ako Lipšic so Šimečkom a bude nám tu zavádzať ešte viac tú pravú americkú demokraciu
dala si vylepšiť outfit predsa
uctievajú Banderu? Uctievajú. A Bandera bol predsa fašista. A ten režim, ktorý teraz je na Ukrajine? Dokonca aj ústavu majú fašistickú, akurát miesto Židov nahradili v ústave ruskú a maďarskú národnosť
ale priateľstvo s Amerikou, našími osloboditeľmi, na večné časy a nikdy inak zostane navždy
to je aj tak málo ze to všteko, čo im spravila zo Slovenska
veď predsa medzi "slušnými ľuďmi" za verné služby sa patrí odmeniť
teraz na ČT otváral hlásateľ Kubal Televízne noviny a prvé čo ohlásil hoax agentúry Bloomberg, že Slovensko nedostane eurofondy. Potom sa nediv, že sú hlúpí, keď ich tiež tako balamutia ako na Slovensku. Čo je ale horšie, že toto tvrdil aj samotný Geist dnes na TA . Hanba mu, je to kola,borant
a možno je to aj tým, že dotyčných 20 Čechov uctievajú umenie, najmä tanečnice na tyči
keď oni majú informácie, že Šimečk.ovci sú samotní nebeskí anjeli s krádielkami v nočných košieľkách, tak preto vystupujú na ochranu anjelov
asi je to tým, že sú vzdelaní a múdrí ako samotný pud.lík
domnievam sa, že žiadna kaša sa neje taká horúca aká sa uvarí. 20 českých pomýl.encov nereprezentuje celý český národ. prostí ľudia, českí občania určite nezdieľajú názory týchto pomý.lencov
je ľahšie a veľký rozdiel kričať na niekoho " za.bi" ako "za.biť" a byť vr.ah a domnievam sa, že to bude aj tento prípad
lebo hlupáci ,múdrych ľudí radi nemajú....
Odporúčame