Šimečka sa naivne domnieval, že keď má za sebou novinárov a hercov, že má vyhraté
Šimečka sa naivne domnieval, že keď má za sebou novinárov a hercov, že má vyhraté
ale tej svätenej vody by si si mohol glgnúť, možno po nej zmúdrieš
tá tetka niečo pravdu mala, s elekromobilmi budú enviroproblémy ako sú dnes s PET fľašami a tých požiarov, ktoré budú vznikať
ale vie výborne hrať hockey s americkou hockeykou
kádehádi dokázali týmto, že majú zmysel pre každú srandu
toto je najväčšia sranda storočia
vedia, že tie me.ily išli z Ukr.aji.ny, ale kto si v dnešnej situácii dovolí povedať túto pravdu? V tomto pro.ti.ru.sko m mediálnom šia.len.stve?
a opäť mi soudruzi z Pravda celkom nedemokraticky vymazali príspevok, takéto niečo tu ani za komunistov nebolo
oľajnácké "karaktery" smrdia na diaľku
aj pani Lexman to podávala trocha farizejsky. Fico neudával, neškodil SR, len si sťažoval na porušovanie zákonov a ústavy vtedajšími orgánmi voči Smeru a jeho osobe
je obrovský rozdiel sťažovať sa a robiť udavača
s tým Milkloškom to je taký trucpodnik kádehákov, o ničom, rozumný človek s takým niečim nevýjde
Galko bol vždy taký politik, ktorý sa vždy niečím " vyznamenal"
si ako tí kádeháci,,, keby, ako chlapci školopovinní sme na takého kebovačky hovorili: keby boli v r..i ryby
tragédiou pre tých ukrajinských chlapcov v oblasti Kurska je, že už sa živí domov nevrátia
vraj Kral na ťahu sa vracia späť na TA3. Už Král nemá úroveň ako keď začínal, už je z neho tuctový majnstrimák a tým poklesla na úrovni aj celá relácia
šák bola aj na Ukrajine
PRAVDA, och Bože ako hlboko si klesla
všetko sa nieslo v rovine, čo keby....... ja len doplním ich rétoriku: čo keby , na Námestí SNP v Bratislave sa otvorila zem a vybuchol kráter, z ktorého by trískala láva a popol do výšky 1 km nepretržite celý týždeň, čo by bolo so Slovensko, čo by bolo s Bratislavou, čo by bolo s eurofondami?
Odporúčame