caja-kompany a ešte si zabudol na ficovho dedka , prastrýka, tetu z maminej strany aj sestreenice jeho nevlastného strýka z otcovej strany , aj tým Fico prideľoval peniaze
caja-kompany a ešte si zabudol na ficovho dedka , prastrýka, tetu z maminej strany aj sestreenice jeho nevlastného strýka z otcovej strany , aj tým Fico prideľoval peniaze
a že nemajú odvahu písať o aktuálnom dianí v domácej politike, o najnovšej iniciatíve SaSky v parlamente, o zmene rokovacie ho poriadku. Čoho sa boja? Šák je demokracia
ty si bol zrejme zamestnaný na železnici, nosil si čiapku s orlom a robil si výhybkára, lebo nikdy nepíšeš priamo k príspevku, k veci, ale prehadzuješ výhybku na 10 až 12 koľaj, typické pre progresívcov, asi všetci robili výhybkárov na železnici
sprivatizoval som na miestnom JRD, šák som bol najskôr VPN a potom KDH
mal si na jar rozkázať mrazom, a potom veľkému suchu počas leta a boli by potraviny lacnejšie, ty progresomudrľant. Vidno, že si chytrák z bratislavskeho prrgresívneho paneláku a takí sú najchytrejší
a že má Fico pravdu s tou vetou jediného politického názoru zreteľne svojím článkom deklaruje aj autorka článku, keď to dáva do súvislosti s Ukrajinou
to je kto podľa autorky Slovensko? Ona , opozícia, novinári a 30 tisíc Prešpurákov v uliciach?
šák som traktor radšej predal, až mi ho nezničí zle nasmerovaná ukrajinská raketa
ešte budú zverejnené aj verejné tajomstvá o páchaní zločinov na NAKA aj špeciálnej prokuratúre , ktoré všetci Slováci poznajú , keď prídu vypovedať dvaja bývalí príslušníci NAKA, ktorí boli nevinne odsúdení a sú v zahraničí
ešte horšie, uťahuje si svoju samovražednú slučku
úbožiatko novinárske, autorka článku, bez rozumu, bez zmyslu, ale píše.... ako má
ak by tak nepísal, určite by nebol dnes novinárom , ale na úrade práce
nie nechce poukázať na skutočného vinníka za túto situáciu a ten je v Memecku a doviedol Nemecko tam, kde sa dnes ocitlo
predsa sa už vie, že v NAKA boli zločinci, ktorí porušovali základné ľudské práva stíhaných osôb, , páchali zločiny na nevinných ľuďoch a dôjde k tomu, že budú aj spravodlivo potrestaní
k čomu to je dobré takáto demokracia? Len sa znesváruje národ, vymýšľajú sa beztrestne neskutočné klamstvá , kydanie hnoja na oponentov. Pritom sa beztrestne rozkráda štát, zlodeji a podvodníci sú vystavovaní na piedestál a nevinní ľudia bez preukázanie viny sú zatváraní, len na základe nejakého preškoleného zločinca na kajúcníka. Hotová katastrofa
akurát, že nie je kniha ako kniha. Ja by som tiež väčšinu z tých dnešných nečítal
preto by mali radoví Slováci navždy voliť túto koalíciu, lebo inak budú mať veľmi ťažko dostupnú zdravotnú starostlivosť
takúto radosť z medvedov by mali poskytnúť návštevníkom lesov vôkol Bratislavy, určite by sa potešili, ak by ich tam zo 20 pemiestnili
holt, markizáckomajnstrimácky vírus nie je možné zabiť liekmi, je neličiteľný ako americký vírus kovidu
Pokrovsk je dôležitý dopravný uzol, bez ktorého neprežijú ukrajinské jednotky v Rusku
Odporúčame