ale jeden americký hockeyista
to sú kroky amerických progresívnych demokratov, podľa rétoriky ktorých je demokratické len to, čo chcú oni a čo vyhovuje im. Ak to tak nie je, už to nie je damokratické
to sa dalo očakávať, ten markizáckomajnstrimácky vírus nie je liečiteľný, to je neliečiteľný mo mo mo mmo ribundus
neporozumel si, čítala ešte raz, čo moja písala, posledného triapol roka nevládol Fico
eto kolikovej delo
zrejme si ctihodná a bohumilá pani Holečková nedokázala zistiť, že ficov syn je konateľom firmy so sídlom v Čechách a taká firma nemá nárok na štátny príspevok
ona je z Levíc ako ten slovenský murár Dežko
Stanko ty sa máš, mne za podobné výrazy príspevok soudruzi z Pravdy vymazali. Ty si zrejme v Pravde chránený živočích
keby len dvojnásobný, ale ročne 200 tisíc ako medveďochranár, aj ako nositeľ kultúrnej procesie po Slovensku na jar a ako LBGT nositeľ vlajky po Slovensku v jeseni
kde boli poskrývaní páni ako Pavelka, Schuuster, Šípoš a ďalší, kedˇ celého triapol roka ani nepípli a teraz sú múdrí a všetky tie problémy najmä tú biedu erárnej kasy , ktoré spôsobili predchádzajúce vlády dávajú za vinu tejto vláde
nedrístaj ako Holečková, ale daj konkrétne fakty, od kádehákov nikdy nič čestného a poctivého nemôžeš čakať
Holečková ako vždy šíri klen samé klamstvá a bludy, ona ani iné nevie. Ficov syn je konateľom vo firma, ktorá má sídlo v Česku, preto od štátu nemôže dostať nič
divím sa opozičným poslancom, divím sa novinárom, že doslova vyvolávajú búrku v šerbli, keď vymýšľajú neskutočné scénare o koalícii, že prezident nepracuje, že parlament nevolí predsedu a podobné zbytočné hovädziny. Veď sú parlamentné prázdniny, politici sú na dovolenkách, takže koalícia aj prezident budú konať vždy len vtedy a tak ako to uznajú za vhodné a potrebné, nie ako im to opozícia chce diktovať. A o predsedovi parlamentu sa predsa nevedú žiadne debaty ani diskusie v koalííci, ono to len straší opozíciu a novinárov. Koalície bude o tom jednať až keď tou zná za vhodné a potrebné
je mi to jedno kde to je, ale je to tu zavesené ako článok tu na Pravde
to aby progresívní chlapci z V.B. triedy tomu porozumeli, lebo nemajú na to inteligenciu
to kvôli utečencom, ktorí utekajú do Európy z moslimského sveta cez Rusko
Odporúčame