nie, tých nemyslím, myslím jednu barovú tanečnicu, známu po vštekých známych baroch v Európe, ktorá sa priživuje na štáte
nie, tých nemyslím, myslím jednu barovú tanečnicu, známu po vštekých známych baroch v Európe, ktorá sa priživuje na štáte
to je muzikantská morzeovka, tí ktorí poznajú hudbu, najmä dychové kapely, vedie presne o čo ide. To je takým určené, nie nerozumejúcim Iteliánom
to ktorý novinár na Korčoka prišiel, Korčok je pre koalíciu neprijateľný
šák aj titul inžiniera si na Ekonomickej univerzite vybavil, aj ked´ ju nenavštevoval, už môže spokojne odísť
už to Riško v tej slovenskej politike dosť nahrabal, môže kľudne odísť na svoj ranč do Austrálie
radosť čítať príspevky takýchto inteligentne podpriemerných progresomudrľantov. Nič konkrétne, nič konštruktívne, len také šiemčkogrohlingotaľafatky
ale veď to už je vyriešené, všetci vedia, že lipšicov telefonista a nahrávač hlasov nejaký Negábor Negrendel si poctivo urobil svoju robotu
to vieš, progresívne Slovensko v akcii, takí malí , píšúci cintulovci
čeeeeeeeeeeeeeees prááááááááááááci súúúúúúúúúúúúúúúdružka uuuuuuuuuuuuuuuuučiteľkaaaaaaaaa
predsa nebudú robiť zo seba hlupákov ako to robia progresívci a saskári. Šimečkovci aj tá jeho tanečnica / nie z Lúčnice/ sú čistí ako biele okvetie ľalie, vinní sú tí, ktorí im tie peniaze pridelili
ked´ takých kaviarenskýc fičúrov, nepracujúcich inteligentov, vyžierajúcich štát Slovensko nepotrebuje
Šimečka v parlamente:tram tram ta ra ta, bum, bum, bum, tram, tram ta ra ta bum, bum bum.
divím sa adminovi, že tu nechá tento buričský článok, ktorý vyzýva k neprístojnostiam, ako keby ho písal Cintula č. 2
takže ruská vojenská doktrína obsahuje plán v prípade vojnového konfliktu zmiesť Ameriku z povrchu zeme
páreček, blbeček, vedomostne na úrovni neandertálca, počítaj Rusko má 110 - 125 ponoriek triedy Tajfún, tieto neustále plávajú po svetových moriach a oceánoch a nik nevie, kde sa práve nachádzajú. Každá ponorka má 15 - 25 rakiet. Po odpálení z každej rakety po dosiahnutí naplánovaného kvadrantu z každej rakety odpadne obal a vystrelí 10 striel s plochou dráhou letu a atómovou hlavicou ráže 100 alebo 200 kt TNT a každá strela sa vydá na naprogramovaný cieľ. Zober sa kalkulačku a počítaj
KGB F progresývneho a vzdelaného ynteligenta a progresívneho bacalára poznať zďaleka, ten rozum a tá inteligencia to poznať zďaleka
a hned na to museli USA stiahnúť rakety s jadrovými hlavicami z Turecka, lebo atómové ponorky ZSSR......
ak dodajú USA riadené strely Ukrajine tak to sa zopakuje rok 1962, tzv. karibská kríza, kedy ruské atómové ponorky s jadrovými hlavicami vplávali do vôd Karibiku, kedy kapitáni ponoriek dostali príkaz, podľa vlastného uváženia zahájiť paľby raketami s jadrovými hlavicami na ciele v USA
to vieš žandár, elita inteligencie
ešte šťastie, že tam Fico neposlal naších " inštruktorov"
Odporúčame