kaviarenský povaľač, prečo si si miesto miešačky na krémy kúpil miešačku na betón?
kaviarenský povaľač, prečo si si miesto miešačky na krémy kúpil miešačku na betón?
nerozumiem, čo tým chcel autor povedať. Skôr je to také primitívne, účelové pindanie osoby s nižším mozgovým potenciálom
zrejme si nečítal knižku známeho českého disidenta Dolejšího " Nežná revoluce, aneb historie se opakuje", vydanú v roku 1989 a bolo by ti rozdelenie Československa jasné
momentálne nie je aktuálna sviňa, ale svine, robiace udavačov v Bruseli
to koho len môže napadnúť takéto " historické fakty"
to bude po skončení vyšetrovania obvinených a zatvorených do basy zločincov. Dočkajú sa spravodlivého súdu, nebudú ich držať v base neodsúdených ako to bolo za uplynulého triapol roka
a potom zazvonil zvonec a rozprávke je koniec
škoda ho, mal úžasný hlas
podľa Marxa kríza z nadvýroby
niet nad demokraciu, tú pravú, originál americkú......
keby len 292 kg, ale celé tri kýble dolárov
a Slobodná Európa si veselo funguje naďalej aj v demokracii, ale tak po demokraticky
keď Ukrajinci sú " naši" a naši vždy vyhrávajú
preboha to si kde vyhrabal pochybný disidentský The Moscow Times a oháňaš sa tu ním ako nejakým dôveryhodným informátorom a zdrojom
preboha, spamätajte sa. A čo má Mongolsko spoločné s nejakým súdnym dvorom , resp. súdom podriadenom Amíkom
to ako keby vrátník na vrátnici požiadal premiéra, že ak odstúpi aj on vzdá svojho mieste na vrátnici
vidíš, si mi nahodil na smeč, na privatizáciu za komunistov, V podniku kde som pracoval ekonomicke námestník / podotýkam, že nebol člen KSČ/ žiguláka 1500, ktorý bol na odpis ako šrotový dal zgenerálkovať , vymeniť karosériu. Oprava stála 37 tisíc a potom ho kamarátovi predal ako šrot za 8 tisíc. Samozrejme, že ho riaditeľ odvolal z funkcie. Po prevrate v 89 ako vzorný kresťan katolík bol poslancom vo federálnom zhromaždení za KDH a keby si čítal tie články v novinách, ako ho komunisti bez príčiny, len za to, že nebol v strane prenasledovali a vyhodili z funkcie, atď. atď. Som neveril vlastným očiam
je to tým, že som chodil do školy len tri zimy, šák preto sa podpisujem tromi krížikmi
ešte prídu vypovedať Káľavský aj Kučerka, ešte bude horúco čurillákom aj špeciálnym
to vieš, dnes je orál v móde
Odporúčame