Slovensko nie sú bratislavské ulice, ako si to zopár tisíc bratislavskýck pomýlencov o sebe myslí, Slovensko sa rozkladá od Čiernej pri Čope až po Skalicu
Slovensko nie sú bratislavské ulice, ako si to zopár tisíc bratislavskýck pomýlencov o sebe myslí, Slovensko sa rozkladá od Čiernej pri Čope až po Skalicu
ono si tých zopár tisíc Prešpurákov s progresívcami v bratislavských uliciach pomýlene myslí, že sú riadiacim centrom Slovenska. Omyl, nie sú Slovensko, Slovákov je vyše päť milionov
rozdiel je akurát v tom, že vtedy tu boli ruskí okupanti, dnes sú v Lešti americkí
a tééééééééééééééééééž aj čeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees práááááááááááááááci
Nad Tatrou sa blýska, hromy divo bijú a to sa opozícíí, progresívcom a médiám nepáči
zlatý vek progresívneho Slovenska sa definitívne skončil, peňazovody im boli preťaté . Niekoľko tisíc Prešpurákov v uliciach si to nechce uvedomiť a zmieriť sa s tým
veď toto je ten hlavný dôvod, pre ktorý sa " naslovovzatí odborníci" na kultúru búria a robia pouličný bordel za výdatnej pomoci médií
opozícia a drličkári si predstavujú tak, že ak odvolávala minulá vlada a dosadzovala svojich bolo všetko v poriadku, ale ak odvoláva táto vlád musí zrejme žiadať súhlas od OSN
Drlička bol jeden obrovský omyl vo funkcii šéfa SND
Šimečka, Grohling by chceli jednania za okrúhlymi stolmi, ale ktorý slušný človek bude jednať za okrúhlym stolom so Šimečkom, Grohlingom a Matovičom?
Jaurová ani Šimečka nechcú Šimkovičovú, lebo preťala niekoľkodesaťtisícové peňazovody z Fondu pre kultúru Jaurovej aj starému Šimečkovi , je veľa desiatkám ďalších
ale veď má opozícia demokraciu, nech si protestujú vo dne aj v noci , ale nemall by to byť zločinecké protesty prešpurákov, ktoré sú ako výcvikové tábory pre atentátníkov na vládnych činiteľov. je lejn potázkpou času, kedy nejaký progresívny alebo saskársky pouličný zmagorenec vystrelí na Šimkovičovú alebo Suska
progresívci aj celá opozície žiadajú prezidenta o okruhlé stoly, ale ktorý slušný človek si sadne za okrúhly stôl s takým Matovičom, Šimečkom, Grohlingom, žiadny
práveže odvádzanie odvodov a daní je pre pracujúcich dôchodcov výhodné, každoročne sa im zvyšuje dôchodok o odvedené čiastky
určite si spomínam na vysokú úroveň školstva aj zdravotníctva, s dnešným stavom sa to nedá ani porovnávať, dokonca aj právo a spravodlivosť fungovala lepšie ako dnes ,zločinci, zlodeji a podvodníci sedeli v base , nie v korytách ako dnes
myši a potkany v metropolách západnej Európy a USA nemusia mať obavy, tie rádioaktívne žiarenie a spád prežijú, sú totiž odolné voči nemu
teraz to len na Ukrajine začne, ke´d začne ľud Ukrjiny robiť poriadky so samozvanými banderovskými vládcami Ukrajiny
pálenka , pane bože kam ty chodíš na tie blbiny, čo hláška to hlúposť. Cena bolo podľa dlhodobej zmluvy platnej do roku 2023
to by progresívci aj saskári z kože vyskakovali , demokraticky , po americky
Orbán to má dojednané cez Turecko a za lacný peniaz
Odporúčame