hlupšej persóny ako Stohlová v parlamente nie je. Pre ňu platí: ak chceš zničiť les , vodu a prírodu pustí do lesa ochranára
hlupšej persóny ako Stohlová v parlamente nie je. Pre ňu platí: ak chceš zničiť les , vodu a prírodu pustí do lesa ochranára
ešte bude o jeho vine rozhodovať NS
nerob prosim ťa zo seba debilka, za ktorej vlády zmizlo v nenávratne., nik nevie kde 20 milirárd a zvýšil sa schodok erárnej kasy zo 48% na 68 %, zrejme si posledné štyri roka spal spánkom spravodlivých a len včera si sa prebudil
on ten progresívny nevedomček vôbec netuší, že vôbec neboli s nimi súdne procesy, pokiaľ by naskomnčoili ako Lúčanský, Krivočenko či Jankovská, to je skvelý a reprezentačný výsledok pravičiarov a matovičovlády
Rumunsko, Bulharsko a Poľsko nemali Matoviča
aké zločiny im boli dokázané? Kajúcníci, ktprí niečo ani nevideli, len počuli? Také zákony platili akurát za Hitlera a ako to dopadlo , aj samotný Hitler vieme všetci,
hlúposť a neschopnosť sotva možno nazvať miernosťou, veď aký taký novinársky v Amerike vyštudovaný bacalár môže mať rozum?
poznáme predsa známe slovenské príslovia " klín sa vybíja klínom" ,resp. "kto do teba palicou ty po ňom riadne lopatou"
celá pravica si na seba ušili obrovskú búdu, keď zrušili v ústave s Čaputovou referendum o predčasných voľbách. To je najlepší dôkaz, ich rozumových neschopností a rozumovej nezrelosti
až po troch volebných obdobiach
Šimečka, progresívci, Grohling aj Matovič predvádzajú vo svojich vystúpeniach či v bratislavských uliciach alebo médiách vysokú školu terorizmu. Vždy a všade predstavujú a šíria peklo
len čo Šimečka aj progresívci otvoria ústa, tak kydajú síru, hnoj, špinu. Majú veľmi ďaleko od Homo sapiens, slušnosti a korektnosti. Dokonca predčili aj Matoviča a oľajnistov
konečne niekto verejne odhalil šimečkove morálne, ľudské, charakterové i odborné kvality. Je to hnus!
to neprotestujú občania, to protestuje zopár tisíc Prešpurákov s pochybnými umelcami . Vie si niekto predstaviť, že by skutoční a renomovaní herci ako Kroner, Chudík a celá tí prednovembrová generácia hercov získavala slávu nie na pódiách a filmoch, ale protestami v bratislavských uliciach a kaviarňach?
podľa Šimečku, Grohlinga, matoviča a celej pravice demokracia je len vtedy, ak oni vládnu, ak nevládnu oni, to už demokracie nie je, to už výsledky volieb neuznávajú a snažia sa zmeniť systém vo svoj prospech aj cez mrtvoly
dôležité je, aby valorizácia dôchodpov pokračovala tak, ako ju nastavila táto vláda, chráň Boh dôchodcov, aby prišli k moci pravičiari
podľa slov a vyjadrení pána Gašparoviča, oni sú vlastne charita, viac vydajú ako získajú
zálohovania PET fliaš a výroba vôbec je kravina najvyššieho stupňa, na ktorú zdravo a logicky, ale najmä enviromentálne mysliaci človek prísť nemôže
akurát hrozí riziko, že tí ukrajinskí vojaci, ktorí prekročili ruské hranice sa už sotva vrátia domov živí
Odporúčame