predvčerom Rusi dobyli a obsadili dôležitý dopravný uzol na Ukrajine, ktorý slúžil na prevoz zásobovania ukrajinských vojsk v Rusku
predvčerom Rusi dobyli a obsadili dôležitý dopravný uzol na Ukrajine, ktorý slúžil na prevoz zásobovania ukrajinských vojsk v Rusku
odkedy leží Stalingrad na Ukrajine?
a čo tvoje telo písalo o dva príspevky vyššie?
ak by tvoje telo sledovalo jej vyhlásenia, tak sa vyjadrila, že tento návrh predloží do parlamentu v septembri, lebo cez prázdniny parlament nejedná. Ako je len dobre progresívnym fanúšíkom. keď nevedomosť hlúposť nebolí
pán Majerský je také farizejské Perpeetum mobile v slovenskej politike, ktorý v slovenskom parlamente bojuje za svetový mier pre všetky deti z celého sveta, najmä z afrického kontinentu, najmú tie zasiahnuté opičími kiahňami
a Amerika im dodá vakcíny proti slepote
patýček tu na to mám, taký ostro zabrúsený
ak ťa alke riť svrbí môžem to kľudne do nej pošpárať
ja som prosim prvý zástupca druhého pomocníka nevlastnej tety z otcovej strany pána Zelenského, som jeho štábny kapitán
z Kútú? To je obľúbená železničná stanica pre progresívcov a saskárov zo zahraničia keď sú voľby
jeden ruský slepý chlapec sťa Baba Wanga predpovedal, že skončí vojna koncom roka 2024
zrejme sa tí Ukrajinci domnievajú, že aj v Bielorusku im budú padať pečené holuby do úst ako im padajú v Európe
úplne stačí vrátiť to do pôvodného stavu, aké to bolo pred Matovičom
farizeji farizejmi boli, farizejmi sú aj farizejmi zostanú
fašistický vrah, prečo ani jedného z ních lipšicovo komando , mimo Kováčika nepostavilo pred súd, len ich držali ako krysy zatvorených a obmedzovali ich základné ľudské práva, dokonca niektorých pripravili o zdravie aj život
ak podstavíme ochranárov prírody od rozhodovania všetkého druhu, tak určite
záleží na vládach, ako ktorá sa k dôchodcovm zachováva. Pokiaľ neprišla radičovej vláda a s ňou Mikloš, tak pracujúci dôchodca mal nárok pri výpočtu daňového základu a odvodov na odpočiteteteľnú položku, ako všetci občania SR. Mikloš ju ale dôchodcom, ktorý mali dôchodok vyšší ako 300 E zobral, milionárom ju ponechal
a o politologoch radšej pomlčím, z ních tá hlúposť doslova srší. To nie sú politologovia, to sú politruci
ja sa skôr domnievam, že Zeman mal rozum a obrovsky veľa rozumu, najmä ekonomického a dával to zreteľne hlupákom najavo. Preto neznášal hlupákov
tú obrovskú ľudskú hlúposť zreteľne vidno na novinároch pri tlačovkách a moderátoroch relácii v TV debatách. Na tlačovkách ju vidno v otázkach ako ich kladú, vtedy z ních doslova srší tá obrovská nevedomosť a hlúposť , s akou kladú otázky. podobne je to aj s moderátormi Tv debát. Slovensko malo len dvoch / slovom dvoch/ schopných objektívnych moderátorov, ktorý mali prehľad, rozum a chodili na Tv debaty pripravený. Boli to Bielik a Kral. Zrejme dostali od svojich "chlebodarcov kvapky", lebo sa tiež z ních stali tuctoví, akoby menej rozumoví moderátori. Pritom, keby ich človek nepoznal, by to,mu aj uveril, že sú tuctoví. Ale vo svojej práci moderátorov sú, lebo zrejme musia byť
Odporúčame