oprava " nepíše"
oprava " nepíše"
zaujímavé, že autor článku napíše, za ktorej vlády a kto má tento "kšeft" na svedomí, neuvádza konkrétneho páchateľa. Píše len, že bol kontrakt Zsoltom Simonom za ficovej vlády napadnutý a zrušený
teraz by mal Fico poslať kontrolu z ministerstva financii na účelovosť čerpania a preverenia dokladov šimečkových, jaurovej a ostatných progresívnych fondov
Kolíková poslala s čurillákmi a lipšicmi na prevýchovu advokátov Paru, Kaliňáka, Krivočenka len za to, že vykonávali svoje povolanie
inak s ferrom vo všetkom súhlasím
nemôže si predsa Fico počínať ako Matovič s Hegerom a vyhlásiť núdzový stav, ako to urobili oni, keď na to zneužili kovid Fico musí predsa ukázať, že je formát, nie nejaký heislick, ktorý bude trestať všetkých Slovákov pre svoje záujmy a udržanie moci
ešte autorka zabudla napísať, že pán minister si zadok po veľkej potrebe vytiera nie toaletným papierom ale Denníkom N
pozri si koľko mal Fico v 89-. rokov, moc toho tým " boľševíkom" nemohol naslúžiť
oni zrejme veľa nečítajú, oni radšej vyvrieskávajú do amplionov v bratislavských ulicich a námestiach
píše totálne kraviny, hodné bratislavského progresívca
dragon, teraz si sekol hovädzinu a riadnu. Ficovláda nie je matovičovláda, nie je zlodejská ako matovičová a hegerová
kladom tejto vlády je skutočnosť, že štát neokradne ľudí u tieto peniaze, občania majú istotu, že o ne neprídu. Pritom tí ľudia budú mať tieto peniaze lepšie zhodnotené ako vo finančných ústavoch.
Redaktori Rzecpospolitej sú rozumovo a vedomostne na úrovni našich redaktorovbv Denníku N, Sme a Aktualitách , tak sa niet čo diviť, že píšu takéto kraviny
Pritom Rusi pokračujú vo svojom vesmírnom programe, vrátane ISS veselo ďalej
poľské médiá píšu správy svojou hodnovernosťou na úrovni debilov. Je všeobecne známe, odkedy Rusi zaviedli embafrgpo na import ruských motorov do amerických vesmírnych rakiet, Amíci nie sú schopní pokračovať vo svojom vesmírno m programe, vrátane letov na Mesiac. Takze nie sú škodní Rusi, ale Amíci
trocha podivný, doslova progresívny názor. Tak štát má do kultúry strkať stámiliony. ale nemať právo kontrolovať na čo sú vynakladané
nie naša vláda, ale Brusel nás núti dovážať všetko odtiaľ, odkiaľ nám to oni určia. je to z poľnoproduktami ako z vakcínami
tragédiou pre Slovensko je skutočnosť, že Brusel robí všetko pre to, aby sme museli dovážať poľnoprodukty z Ukrajiny aj ten hnusný nejedlý a nekrájateľný chlieb z ukrajinského obila, ktorý ani svine nechcú žrať
akým zbraňami Šimečka bojuje, takými zahynie
ochranári všetkého druhu zničili slovenské lesy po kalamite v Tatrách a dostali ich tam, kde sú dnes, do holorubov
Odporúčame