mladý ruský veštec predpovedal, že vojna na Ukrajine skončí v novembri alebo decembri 24. To už zrejme zelený mužíček žiť nebude
mladý ruský veštec predpovedal, že vojna na Ukrajine skončí v novembri alebo decembri 24. To už zrejme zelený mužíček žiť nebude
či Ukrajina, či Izrael, za všetkých sú militaristické a mocenské záujmy svetového žandára - USA
základným problémom v Palestíne ja skutočnosť, že Izrael potrebuje vyhnať zo svojho územia Palestíncov a potrebuje územie pre svojích ľudí. Preto sú Židia rozpínaví a neustále sú tam vojny
akonáhle tí " po americky kovaní demokrati" prišli o korytá, už to nie je podľa ních demokracia, už je to totalita a použiva rôzne iné prívlastky a názvy spoločenského systému v ktorom žijú a na jeho vládcov, ktorých si v demokratických voľbách zvolil ľud. Už potrebujú organizovať majdany
dobre sa stají na nohách takému,ktorý má na to podmienky, je poslancom parlamentu, resp. vyžiera štát cez rôzne organizácie tretieho sektora, takí nechodia na západ utierať zadky, nie sú na to odkázaní
dávam autorovi za pravdu. Tieto veci, ktoré uvádza autor sa so socializmom nedajú ani porovnávať. Vtedy bolo všetko iné.
ťahať vlastný národ do vojny je svinstvo, to si mal Zelenskyj uvedomiť hneď na začiatku. Bol hlúpy a tak sa aj zachoval
všetko bude ako doposiaľ, koalícia povládne bez problémov, akurát predsedom parlamentu bude Raši
v súčasnosti nová " bratská pomoc" si v pohode lebedí v Lešti
v kapitalistickej demokracii je to sotva možné. Tam proti hlúposti vládnucích je to nemožné
ako už raz pokutoval ficovu vládu za miklošové falšovanie hospodárskych výsledkov s HDP " karpatského tigra"
za matovčov, hegerov a odorov schodok v erárnej kase bude Brusel teraz pokutovať ficovu vládu
nemôže, lebo bol vyhlásený núdzový stav a vtedy sa rušia pravidlá za normálneho stavu
Šimečkovcom a progresívcom vôbec sa tá demokracia páči, lebo v nej sa dá beztrestne kradnúť. Nemusia žiť z vlastnej práce. Za komunistov zlodeji a podvodníci sedeli v basy, v demokracii sú pri korytách
to môžeš povedať takému, čo seno žerie, to progresívne. My ficovci už máme občianské preukazy a vieme čítať aj písať
aj ja som odpovedal na príspevok kovju a už tu nie je. To je zrejme tá demokracia a sloboda slova po americky
niet sa čo diviť, pravý kapitalizmus nie je o ľuďoch, ale o peniazoch
čítala lepšie čo v článku autor písala, ty asi chodila do moďorský iškolába, keď nenaučila čítať lóvensky. V roku 2016 za Fica sme boli na vrchole, v roku 2023 za matovičov , sulíkov a ódorov sme zostali na samom dne
tie kolapsy a rozkrádačky slovenskej ekonomiky , ktoré spôsobili matovičovláda, hegerovláda a ódorovláda sa budú doťahovať niekoľko desaťročí
zaujímavé, ako poniektorí zmagorení progresívní fanúšikovia si neuvedomujú kto vládol v roku 2016 a kto v roku 2023
Odporúčame