ruská vojenská doktrína je obranná a spočíva použiť jadrrvé zbrane ako odvetu, ale pritom zmiesť USA z povrchu zeme
ruská vojenská doktrína je obranná a spočíva použiť jadrrvé zbrane ako odvetu, ale pritom zmiesť USA z povrchu zeme
hlúposť a nevedomosť neospravedlňuje
teraz tiež tá žena s tým zraneným bedrovým klbom už zrejme nebude nikdy celkom fit
treba už len veriť, že Slováci sa vedia poučiť na vlastných chybách a čiernu dieru v histórii Slovenska už nikdy nedopustia
antifico propaganda Igora Daniša pokračuje. začal v Aktualitách , ale človečieho rozumu viac nedostal
skrátka progresívny terorista Cintula to progresívcom riadne pohnojil aj celej opozícii. Budú mať ďalšie štyri roky pauzu vo vládnutí
na Slovensku nám začína šíriť propagandu Slobodná Európa v podaní Igora Daniša
dane nejde zvyšovať štát, ale samosprávy, lebo matovičovlády urobili zo samospráv žobrákov
reformu samospráv urobil predsa Mikloš za druhej dzurindovej vlády
poznať ma diaľku progresívneho teroristu - mudrľanta, nehovorí k jadru veci, ale uráža
akosi vo svojom pravičiarskom mudrovaní pozabudol na občanov, ktorí rozhodujú bo voľbách, že súčasný stav je výsledkom volieb, tedy vôle väčšiny voličov
že to najviac ublíži Ukrajincom, to bielemu otcovi z Uošingtnu ani americkým jastrabom nevadí, nech aj všetci pomrú nevadí, ale čo potrebuje biely otec z Uošingtnu a americkí jastraby aby to čím viac oslabilo Rusko, čo je tiež naivná predstava
mali sme tu možnosť celé tri roky vidieť, čo je sloboda slova po americky, v podaní matovičovlád, Mikulca, Púchovského a veleslávnej päťčlennej cenzúrovej komisie a čo vyvádzali všetci novinári a Tv moderátori
za hlúposť by sa malo pred zákonom platiť, hlúposť neospravdlňuje, len hlupák sa nevie poučiť na vlastných chybách
potom sa divíme, že sú železnice stratové.....
zrejme vám chlapci nevedomí nič nehovorí zriadenie päťčlennej cenzúrovej komisie, zriadenie funkcie Púchovského aj zablokovanie "nežiadúcich" médií, blogerov, webov za oľajnovlády ak progresívnej odorovlády
kvázi záujmy Európy sú podriadiť si vazalsky krajiny bývalého východného bloku a urobiť si z ních kolónie
4 / slovom štyri/ príspevky vymazali
žiadne po bitke neexistovalo. Na úrade vlády / v troškovej trezore/, aj na každom ministerstve mali v trezoroch na odboroch krízového riadenia tzv Pandemické plány a podľa nich mal každý rezort postupovať, najmä rezort zdravotníctva aj premiér. Oni vo svojej totálnej nevedomosti a a odbornej neschopnosti nezvládli svoje povinnosti zo zákona, len poverili pri porušení ústavy aj zákonov Mikasa , ktorý riadil kovid svojími v rozpore so zákonmi aj ústavou vyhláškami
Odporúčame