vidím Bača ,že ty si tam bol a všetko si videl, preto si taký múdry
vidím Bača ,že ty si tam bol a všetko si videl, preto si taký múdry
kádehákom sa koruhvička otáča podľa potreby
jediné správne je vždy len to, čo chcú šimečkári a grohlingári
je to sprostý Ďuro vždy len pohlúpo pindá, nič rozumné
pamätám si výrok Šimečku, že Fico narazí a Fico skutočne narazil. Postaral sa o to progresovolič Cintula
je to tým, že začínajú rozhodovať o budúcnosti ľudstva enviromentální šialenci a šialenci robia šialené skutky
ak nechcete mať v lesoch smreky a vodu, tak pustite do lesov ochranárov všetkého druhu
že Slovensko nebude mať v lesoch o 10 rokov vody, lebo nebude v nich žiadnych smrekov bude zásluhou Budayov , Wiezikov a podobných balamutov
pamätám si výrok Šimečku, že Fico narazí a Fico skutočne nerazil. Postaral sa o to progresovolič Cintula
pamätám si výrok Šimečku, že Fico narazí a Fico skutočne nerazil. Postaral sa o to progresovolič Cintula
kto bude súdiť vrahov tisícov Ukrajincov ruskej národoosti v Donbase a Luhansku? Kto bude súdiť vrahov civilov v Buči, kto bude súdiť vrahov dvoch Poliakov zabitých zblúdilou raketou pri ukrajinskej hranici? Kto bude súdiť vrahov civilných obetí v Kyjeve v detskej nemocnici a okolí?
keby nie tá zblúdilá nórská raketa, tak by v Kyjeve žiadna vojna nebola, aj detská nemocnica by zostala celá
kto len mohol takého bezduchého hlupáka dostať do vysokej politiky?
u nás zomrel cigánsky vajda, dnes mal pohreb, vraj nemajú koho navrhnúť a voliť, v tom jeden zakričal, veď majú Matoviča
progresívci, vlastne celá opozícia sú neliečiteľný mor v slovenskej politike
ja mám skôr obavy, že dôjde k situácii, že nebude mať na Ukrajine žiadne letisko, kde by boli schopné pristávať lietadla
známe to šimečkovo heslo
keď Šimečka aj celé PS sa nemôžu zmieriť s tým, že nevládnu a preto idú aj cez mŕtvoly
tou geriatrickou elitou je skôr ona, lebo klamstvá a neoverené fakty udáva ako skutočné reálie
Odporúčame