Gorbačov naletel Reganovi v Rejkjawiku ako malý sopľavý chlapec vraj džentlmenskej dohode Reagana. Vedel niekto niekedy v dejinách Ameriky o nejakom džentlmenovi, ktorý drží slovo? Veď indiáni už všetci vymreli
Gorbačov naletel Reganovi v Rejkjawiku ako malý sopľavý chlapec vraj džentlmenskej dohode Reagana. Vedel niekto niekedy v dejinách Ameriky o nejakom džentlmenovi, ktorý drží slovo? Veď indiáni už všetci vymreli
to boli predsa americké, demokratické vakcíny, tie nezabíjali, ani nemrzačili, tie nosili akurát slobodu a demokraciu
preto sa všetci disidenti pred 17. novembrom z Prahy vycestovali, lebo vedeli že ani komunisti proti deckám tvrdi nezakročia. Pražskí disidenti sa všetci vrátili do Prahy až v sobotu a už všetci vrieskali do mikrofonov na námestiach
aj v Prahe a Bratislave v 89 postavili do čela demonštrantov organizátori mladých študentov, lebo vždy platilo, mladý človek, hlúpy človek
ano, že iní mäsiari sú v Gaze a iní na Ukrajine
dá sa to charakterizovať jednou vetou: vojnoví štváči v akcii....
zrejme chodí do bratislavských kaviarní a tam nenašla črepy z nórskej rakety, ktorá zasiahla detskú nemocnicu v Kyjeve . V bratislavských kaviarňach dodávajú len ruské črepiny., zaručene overené
veď mne sa predstavovať nemusíš, ja ťa poznám
to ich zrejme ruskí vojaci premaľovali na Nórske, premaľovávali to dve noci
ešte sa 365 krát vyspíme a bude na Ukrajine mier, bude Trump prezidentom a ten vojnový zachvatčik skončí
ja Saša, Paša, nadporučík Zajcev
keď on chodil taký iškolába, kde neučil lóvensky
Biden, Stoltenberg a európskí lídri nie sú schopní si uvedomiť, že Rusko nie je ani Irak, ani Afganistan, ani Sýria, ani Lýbia, ani Palestína
Nemecko malo v r 1944 najvyššie HDP, ale len v Nemecku, nie v Európe ani vo svete
a jediná krajina, ktorá dokáže komplet zničiľ celú Americu aj NATO
a što ty za americkij moralyst?
to je predsa sloboda prejavu po demokraticky, po americky
úbožiaci úbohí, nesvojprávní
dôležité je, že Grohling aj Šimečka si môžu svoje hulvátske huby otvárať naplno
Odporúčame