také vídeo akurát na srandu králikov
také vídeo akurát na srandu králikov
lebo boli dos...í, žeby Amerika bola zmetené z povrchu zeme
môj starý otec, keď bojoval na Pijave za cisára pána a jeho rodinu ma ju naučil
vojenská doktrína ZSSR, ktorú prevzalo Rusko je obranná, ale v prípade vojnové konfliktu spočíva zmiesť Ameriku z povrchu zeme
americké vojenská doktrína spočívala v roli svetového žandára, preto sa zamerala na výzbroj najmä lietadlovými loďami. Počet atomových zbrní bol v úzadí
odporúčam progresívnym prispievateľom zamyslieť sa, prečo od sedemdesiatych rokov všetci americkí prezidenti nazývali ZSSR až do jeho rozpadu ríšou zla? Lebo ZSSR malo niekoľkonásobne viac jadrových hlavíc ako celé nato s Amerikou dohromady
kryty jednoduchého typu sa budovali v miestach, kde sa neuvažovali s jadrovým úderom. Na Slovensku bolo uvažované s jadrovým úderom len Bratislava a jadrová elektráreň Jaslovské Bohunice. Preto na Tureckom vrchu bolo raketové vojsko, ktoré malo tieto lokality chrániť pre napadnutím raketami. Mimo toho na ochranu jadrovej elektrárne neustále boli dve stíhačky vo vzduchu, ktoré neustále hliadkovali a boli pripravené okamžite zasiahnúť
priamo v epicentre výbuch aj niekoľko týždňov od 500 km od epicentra tri dni, preto druhý jadrový úder bude nasledovať tri dni po prvom....
v CSSR bolo zabezpečené 100 % ukrytie obyvateľov v krytoch či atómových alebo jednoduchého typu
čítal som odbornú štúdiu, čo by sa stalo, keby......., tak tri týždne celý svet upadne do tmy, všetko na poliach pomrzne, nastanú mrazy, slnka ani denného svetla nebude vidno.............
príde to do štádia, že Ukrajinci nebudú mať žiadne schopné letisko pre pristávanie triskáčov
s tými Rusi počítali, tie majú zahrnuté vo svojej vojenskej doktríne
Rusi nerobia svetové žandára, nemajú ani takú vojenskú doktrínu, ani neurčujú ako sa dokonca sám Biden nedávno pochválil, aké poriadky majú byť v ktorej krajine zavedené
vidno, že autor článku absolvoval polročnú novinársku stáž / ideologické preškolenie/ v USA, lebo takéto zmagorené popletence som už dlho nečítal
Amerika robí všetko preto, aby základne NATO a USA boli v každej európskej krajine, lebo čím viac A-bômb budú Rusi potrebovať na Európu, tým menej sa ich újde Amerike
Odporúčame