holt, svitá v STV a SR na lepšie , slobodnejšie, demokratickejšie časy, totalita padá, končí odchodom Machaja
holt, svitá v STV a SR na lepšie , slobodnejšie, demokratickejšie časy, totalita padá, končí odchodom Machaja
už opozícia nebude pripustená do TV debát 1 x ročne, ako sa dnes tým chválil moderátorka Jančkárová, že pozývali Republiku, SNS a ĽSNS až 1 x ročne
ale bude, už nebude nová STVR slúžiť len vyvoleným a naším, ale všetkým politickým stranám na Slovensku ,
ako parlamentným i mimoparlamentným
Táto tlačová konferencia na Úrade vlády 18.6.2024 reagovala na zásadné a prelomové rozhodnutie Európskeho súdu pre ľudské práva(ďalej len ESĽP) vo veci porušenia základných ľudských práv a slobôd občana Slovenskej republiky, v tomto prípade sudkyne Denisy Cvikovej. Jej práva boli podľa rozhodnutia ESĽP porušené rozhodovaním, dnes už neslávne známeho senátu 5T Najvyššieho súdu SR, ktorý ju nezákonne ponechal sedem mesiacov vo väzbe. ,,Prečo na to reagujeme na pôde Úradu vlády? Pýtajú sa nás médiá.“: opýtal sa Robert Kaliňák. Odpovedal si slovami: ,,Práve preto, že to je práve štát, ktorý bude musieť zaplatiť priznané odškodné.“
veď Francúzi majú zlý stav verejných financií najmenej 10 rokov a v Bruseli" hrdinsky mlčali"
Brusel razí politiku " lebo Fico", pri Poliakoch a matovičovláde boli ticho, držali ústa
Šípoš je povestný oľajnácky dristajúci hlupák, tretí po Matrovičovi a Pročkovi
vôbec nemuseli nastať také obrovské problémy s liečením nomálnych bezkovidových pacientov, s operáciami v nemocniciach, ak by premiér sťa predseda Bezpečnostnej rady štátu vydal rozhodnutie, ktorým by dal príkaz ministrovi zdravotníctva v spolupráci s ministrom vnútra, resp. ministrom obrany, aby zabezpečili zriadenie triediacich pracovísk pred každým vstupom do zdravotníckeho zariadenia, kde by boli prevádzané kontroly prichádzajúcích vyšparávaním nosa/ osôb a do zdravotníckeho zariadenia by boli vpustené len osoby zdravé. nakazení by boli okamžite odoslaní do izolovaných priestorov novozriadených kovidových oddelení, čím by sa predišlo šírenie kovidu a chránilo tak zdravie zdravých ľudí a zdravotníckeho personálu. Tak to totiž ukladá 3. bod pandemických plánov. takže vlád, premiér aj minister zdravotníctva totálne zlýhali
ty zrejme prídeš pre nevedomosť a hlúposť zaživa do neba. Kto uzatvoril hranice Slovenska, kto poslal prichádzajúcich do štátnej karantény, kto objednal v Číne rúška aj testy? Matovič sa išiel s Krajčím aj Hegeorm ukázať a vyfotografocať pred eroplánom, ktorý priviezol testy a rúška z Číny, ktoré objednal Pellegríni
veď práve Kotlár to preveruje
takže to sa už do vojny de Facto zapojila aj Amerika
či to bola pandémia, či epidémia , toto hranie so slovíčkami už životy tým 21 tisíc zomrelým nevráti
kdepak jenom soudruzi z oľajno udělali chybu?
prekvapuje ma nevedomosť autora o tom, o čom píše. Tie fiktívne živnosti vznikli po tzv. kaníkovom Zákonníku práce a Kaník bol ministrom v rokoch 2002 - 2005. Zrušil tripartitu, čím porušil zákon a dal návrh na svoj Zákonník práce, ktorý umožňoval zamestnávateľom " vykosťovať" zamestnancov tým, že ich môžu prijímať na živnosť, čím by zemestnávateľom vznikli menšie náklady na prácu
zreje uletel, odkiaľ prišiel, do Ameriky
vôbec nemuseli nastať také obrovské problémy s liečením nomálnych bezkovidových pacientov, s operáciami v nemocniciach, ak by premiér sťa predseda Bezpečnostnej rady štátu vydal rozhodnutie, ktorým by dal príkaz ministrovi zdravotníctva v spolupráci s ministrom vnútra, resp. ministrom obrany, aby zabezpečili zriadenie triediacich pracovísk pred každým vstupom do zdravotníckeho zariadenia, kde by boli prevádzané kontroly prichádzajúcích vyšparávaním nosa/ osôb a do zdravotníckeho zariadenia by boli vpustené len osoby zdravé. nakazení by boli okamžite odoslaní do izolovaných priestorov novozriadených kovidových oddelení, čím by sa predišlo šírenie kovidu a chránilo tak zdravie zdravých ľudí a zdravotníckeho personálu. Tak to totiž ukladá 3. bod pandemických plánov. takže vlád, premiér aj minister zdravotníctva totálne zlýhali
domnievam sa, ako kedysi skončile éra Mečiarizmu, môžme povedať, že skončila aj éra Matovičizmu
zrejme si Jančkárová aj so Šípošom museli obrovsky rozumieť, spoločne si zahrali do nôty Sen noci svätojásnkej, machajodemokratickej
cigáni, ta ňe?
bude Šípoš v debate s Jančkárovou, tak som to radšej vypol
Odporúčame