aj ten chlieb, ktorý sa nedá jesť, ani krájať a nechcú ho ani svine žrať , ktorý nám pečú z ukrajinského obilia už15 mesiacov tiež údajne tiež slovenský
aj ten chlieb, ktorý sa nedá jesť, ani krájať a nechcú ho ani svine žrať , ktorý nám pečú z ukrajinského obilia už15 mesiacov tiež údajne tiež slovenský
panebože, ste vy všetci tu nadomnou ale hlupáci, a dokonca obmedzení a certifikovaní
prečo by mala mať, srdce mala v poriadku, Pfizer bol sviňa , vytváral krvné zrazeniny
tá raketa bola demokratická, americká , tá niesla na Krym demokraciu. Ktovie či nemierila na Kerčský most?
myslíš tú, ktorou zabili Rusi britských, francúzskych a českého vojaka?
Sulík , Matovič, Kollár a teraz aj Šimečka boli veľmi spokojní s RTVS , najmä s machajovou s.r.o., lebo RTVS bola ich hlasnou trúbou matovičodemokracie
článok o kaníkových nútených živnostiach a jeho" Zákoníku práce " akosi záhadne zmizol
boli vo fáze vyraďovania len preto, lebo bolo ruské z NATO prišiel " befel" že ich nesmieme udržiavať
doposiaľ štyri roky " hrdinsky" držali huby a teraz by všetko chceli mať hneď
v kolíznych a neurčitých prípadoch súhlas nie je potrebný . Ak by ich pitvali by z medicínskeho aj vedeckého hľadiska odhalili veľa vecí, ktoré doposiaľ s kovidom nepoznali, myslím si. Skôr so myslím, že vláda a jej podriadené orgány nemali záujem
musíš prepáčiť, ale na takú primitívnu a nevedomú reakciu, hodnú malého Jožinka z V.B. sa odpovedať nedá
Naď je odborne, spoločensky, politicky , občiansky, totálny hlupák a neskutočne drzý klamár a podvodník. S Matovičom , Mikulcom, Hegerom , Lipišocm ,Budayom sa našli
tých mrtvych v dôsledku očkovania Pfizerom nik nespočítal, nešli na pitvu. Prečo?
aj teta mojej manželky . Druhý deň po druhej dávke Pfizeru už nevstala. Zlýhanie srdca, vraj
oprava, do budúcnosti
toto je perspektívna investícia od budúcnosti Slovenska, ak nechceme tu mať pohrebisko prázdnych . oupustených automobilových hál
Čňíania jednajú s partnermi ako rovný s rovným, nie ako západní, najmä americkí a kórejskí investori s nami, u ktorých sme nesvojprávní podriadení vazali, ktorí nechcú rešpektovať právo a zákony SR
domnievam sa, že americkoukrajinská radosť z útoku je predčasná, že Putíin si to nenechá príde tvrdá odveta. Na to mali Ukrajinci myslieť vopred
podľa zelenského banderistickej propagandy kazetové črapnely vystreľujú Rusi. Vykľul sa čert z vreca. Mám pocit, že to neboli schopní vystreliť Ukrajinci, za tým budú Amíci
Odporúčame