ako poznáme našu slávnu koalíciu to budú tú pomoc prejednávať až do volieb a prejednávať a opäť prejednávať, ani sa jej nedožijeme, možno až ked sa dožijeme novej vlády
ako poznáme našu slávnu koalíciu to budú tú pomoc prejednávať až do volieb a prejednávať a opäť prejednávať, ani sa jej nedožijeme, možno až ked sa dožijeme novej vlády
šojguové slová potvrdzuje aj výstava vyradenej ruskej techniky v Kyjeve. Takmer všetka pancierová bojová technika je zasiahnutá odzadu, to znamená, že nie v boji pri útočení ruských tankov a transportérov, ale v obytných častiach medzi budovami, kde sú civilisti, na ktorých Rusi nechceli strieľať, ale Ukrajinec vyšiel z paneláku a pustil to do Rusa
ak by útočili a bombardovali Rusi demokraticky, po americky, by žiadne straty nemali
akurát prax je taká, ak DSSka dobre zainvestuje a má zisk, tak zisk z väčšej časti pripadne DSSke. Ak zle zainvestovala a prišla o peniaze, tak smolu mal sporiteľ
vďaka za upozornenie. Má byť: .... Luhanska a Donecka, násilne odobraté kyjevským režimom...
Ukrajina už padla, už je obetovaná, už žiadna Ukrajina nebude, len nejaké zavšivené , korupciou zdevastované torzo Ukrajiny
Putin sa vo februári v predvečer vpádu na Ukrajinu vyjaril zreteľne, že je to špeciálna operácia na zabezpečenie ľudských , občianskych práv a slobôd občanov ruskej národnosti Luhanska a Donecka kyjevským režimom
bol moďorský iškolába, ale škola urobil Amerika
americká pomoc bola vyhodená do vzduchu skôr ako došla na miesto určenia
či sa domnieva, že tam už bude schopnejší a múdrejší? Ak niekto rozum nemá nikdy ho už mať nebude, či je vrátnik alebo minster
no bude to obrovská katastrofa pre Slovenska , vydržať až vláde skončí volebné obdobie, to už bude Slovensko ekonomicky aj korupciou a rozkrádaním na samom dne ako Ukrajina
vyjadruješ sa rozumovo ako ohlupnutý malý Jožinko z V.B. Autor všetko popisuje tak ako je to v análoch slovenskej histórie. Ved´ ty vôbec netušíš , čo to je občianská vojna. V povstaní bojovali jednotky pravidelnej slovenskej armády proti fašistickým vojskám. Plukovník Golián bol dôstojník slovenskej armády, aj generál Wiest bol československý generál
ak si prečítame známe diela svetových filozofov, tak sa dočítaš, že vojna je pokračovaním politiky štátu iným spôsobom. Amíci potrebovali vojnu proti Rusku, ale nie na svojom území a nie vlastnými vojakmi . Americká ekonomika obrovsky upadá, zaznamenáva deficit, Rusko a Čína zaznamenávajú ekonomický nárast, preto Trump vyhlásil Číne ekonomické sankcie a Biden potreboval vyhlásiť sankcie Rusku a na to potreboval túto vojnu. Putin tlačil na dodržiavanie dohôd z Minska, ked´ to nešlo dobrovoľne ta, musel nasilu, vojensky. Biden potreboval hlupáka a našiel ho pre svoje plány v Zelenskom
nasporí si v II, pilieri viac, ak sa podarí majiteľom DSSiek dobre zainvestovať, ale ak zainvestujú ako za vlády Fica do gréckych dlhopisov, že prišli o 90 milionov, tak sporitelia budú bez dôchodkov
minister zahraničia? No s pánom Bohom
jasné, otázky sú problematické, lebo na podpisových hárkoch nie je napísané referendum s veľkým F a preto referendum bud neplatné, lebo ani v ústave nie je napísané, že referendum môže byť s malým f. Preto treba zmeniť ústav a zaradiť tam článok, že referendum bude platné len vtedy, ak bude písané s veľkým F. Podobné zmysluplné rozhodnutie už ústavný súd vydal pri prvom referende
toto váženie odpadu je hodnotovo a rozumovo na úrovni hodnôt zakrívenia uhoriek Bruselom
ak to budem parafrázovať, tak táto vláda je promedveďová, provlková, prodivosviňová, projeleňová, ale najmä PROTIĽUDOVÁ
autorovo tvrdenie potvrdzujú výsledky posledných volieb aj volieb prezidentských
to autor akurát prezradil verejné tajomstvo, ktoré pozná celý národ, akurát sa o tom hrdinsky mlčí a oficiálne zatĺka, o tejto vláde,o Matovičovi, o Mikulcovi, o čurillákoch aj lipšicoch a národ pozná aj obete ich iniciatív
Odporúčame