ale je idot a dokonca certifikovaný
medvede sú schopní spočítať jedine poľovníci, ich združenia, nie nejakí kancelárskí hovňouskovia podľa medvedích hovien
Cviku, Cviku, čo ty vieš o Duginovi, že si sa niečo dočítal v naších extrémistickýh mainstrimáckych médiách a už si z toho múdry. Hanba ti
aj nos mu odstrihli, aj ho fyzicky zmasakrovali, aj mi dotrhali oblek na cipmr campr, aj mu nadávali do ko....... Cvik to
videl, bol pri tom, aj to ,dosvedčí aj pred čurillákmi aj pred lipšicami
ak by mal Sulík rozum ako nemá a necháva sa stále prefackávať Matovičom, , tak keď už bude poslancom parlamentu, kľudne sa môže pridať k opozícii a zahlasovať za predčasné voľby. Po nich bude opäť ako poslanec parlamentu aj keď v opozícii, ale Oľano a Matovič už tam nebudú
v predvečer vpádu vojsk Varšavskej zmluvy navštívil sovietsky veľvyslanec v USA prezidenta USA s oznámil písomnou nótou, , že vojská VZ idú vpadnúť do Československa, že hodlajú obsadiť Československo bez hoho, že by napadali a ohrozovali civilov, civilné aj vojenské objekty , odvolávajúc sa na znenie Postupimskej dohody. Americký prezident po prečítaní nóty a podaní vysvetlenia sovietskému veľvyslanca odpovedal jednou vetou.: V poriadku, je to vaša zóna
soudruzi z Pravdy údatne a hrdinsky mažú a mažú. Možno zmizne celý blog ako americkej ideologii nežiadúci
v predvečer vpádu vojsk Varšavskej zmluvy navštívil sovietsky veľvyslanec v USA prezidenta USA s oznámil písomnou nótou, , že vojská VZ idú vpadnúť do Československa, že hodlajú obsadiť Československo bez hoho, že by napadali a ohrozovali civilov, civilné aj vojenské objekty , odvolávajúc sa na znenie Postupimskej dohody. Americký prezident po prečítaní nóty a podaní vysvetlenia sovietskému veľvyslanca odpovedal jednou vetou.: V poriadku, je to vaša zóna
v predvečer vpádu vojsk Varšavskej zmluvy navštívil sovietsky veľvyslanec v USA prezidenta USA s oznámil písomnou nótou, , že vojská VZ idú vpadnúť do Československa, že hodlajú obsadiť Československo bez hoho, že by napadali a ohrozovali civilov, civilné aj vojenské objekty , odvolávajúc sa na znenie Postupimskej dohody. Americký prezident po prečítaní nóty a podaní vysvetlenia sovietskému veľvyslanca odpovedal jednou vetou.: V poriadku, je to vaša zóna
v predvečer vpádu vojsk Varšavskej zmluvy navštívil sovietsky veľvyslanec v USA prezidenta USA s oznámil písomnou nótou, , že vojská VZ idú vpadnúť do Československa, že hodlajú obsadiť Československo bez hoho, že by napadali a ohrozovali civilov, civilné aj vojenské objekty , odvolávajúc sa na znenie Postupimskej dohody. Americký prezidetn sovietskému po prečítaní nóty a podaní vysvetlenia sovietskému veľvyslanca odpovedal jednou vetou.: V poriakdu, je to vaša zóna
je pravdou, že úplne všetko, čo robí táto vláda je cesta do pekla, vyrábanie obrovskej chudoby na Slovensku
ak vláda bude schopná ponúknuť národu chlieb za 1,1 E. maslo za 1,4 E benzín za 1,4 E, plyn, elektrinu a teplo za ceny ako v boli doposiaľ, tak nech spievajú ľuďom o 68. roku, ale takto nech idú všetci z vlád preč a neoblbujú národ uj.ovi.na.mi
koho dnes zaujíma , čo bolo v 68. roku, takisto ako nikoho nezaujíma čo bolo cez II. svetovú vojnu, ľudia potrebujú prežiť dnes, prežiť zajtra a dožiť sa pozajtra a toto vláda nerieši, rieši hlúposti z roku 1968. Sprostá propaganda, prekrývajúca neschopnosť tejto vlády
Borisko vám sľúbi aj prefarbenú oblohu na fialovo, ,hneď od zajtra
ako Hitler , aj on sedel zašitý hlboko pod zemou a Nemcov posielal na istú smrť a pritom vedel, že je otázkou dní, kedy vojna skončí
zelený mužík sa nepostaví na čelo boja proti Rusom, ale sedí zašitý v diere a posiela na smrť nevinných ukrajinských občanov
lebo on je skaza nielen Ukrajiny, ale aj celej Európy, vrátane Slovenska
Odporúčame