práveže tragédiou je, že drevo vo veľkom kradnú drevošpekulanti, ktorí sú zároveň veľkozlodeji, vôbec nevlastniaci žiadne lesy alebo vlastniaci len veľmi malé vlastníctvo v lesoch. Legislatíva je taká, že im to umožňuje, a vôbec nie sú za to žalovateľní a trestaní

