môže byť aj húpy, dôležité je, že nebol KGB. A pritom je všeobecne známe, že Amíci sú považovaní za najhlupší národ vo svete
môže byť aj húpy, dôležité je, že nebol KGB. A pritom je všeobecne známe, že Amíci sú považovaní za najhlupší národ vo svete
ako dlho bude vojna na Ukrajine je čiste v réžii strýčka Bidena
tak ja s každým slušne
keď na slovenských TV už ani tie správy sa nedajú pozareť a počúvať, všetky slovenské TV by kľudne mohli zrušiť
keď mne tie skratky mien nič nehovoria, ešte tak Česi majú sem tam nejaké programy aj pre Homo sapiens, ale Slováci absolútne nič
tiež sa domnievam, že Zelenskyj je adept na haagský tribunál. Ale to by musela byť vo svete skutočná spravodlivosť, nie tá pravá americká
ja si myslím, že v bratislavských panelákoch a úradoch by v zime celkom stačilo tých 15 st. Oni sa radi kvôli zelenému mužíkovi uskromnia
v demokracii, najmä tej americkej je to bežný jav. Šák aj u nás už máme tú americkú demokraciu, už to poznať
možno mali strýčko Biden na mysli, že už konečne začnú rozvážať do Európu americký plyn aj americkú ropu
ak si v oľajne, bude to možné
Putinovi už nezostáva nič iné, len zbombardovať úplne všetky ukrajinské letiská. Údajne v záujme ochrany životného prostredie, lebo uhlíková stopa....
škoda mladý život, skôr sa domnievam, že neuniesol tú obrovskú radosť z demokracie, že si môže slobodne zavoliť . ktovie prečo nepočkal až do volieb?
dokonca zbaliť aj za spáchanie trestného činu v súvislosti s vyšetrovateľkou z inšpekcie
ak by pán Hamran dal zbaliť pána Mikulca , za tých 150 tisíc, to by dôveryhodnosť polície stúpla minimálne o 50 %
cha, cha, cha,cha, pán Hamran sú neskutočný srandista, že ľudia dôverujú polícii. Nedôverujú, ani jemu, ani Mikulcovi, ani Matovičovu, ani Hegerovi, ani lišpicom a NAKA už vôbec nie
soudruzi z Pravdy v rámci zachovania pravdy a objektivíty vymazali tu 12 príspevkov
takého politika od II. svetovej vojny / po smrti Hitlera/ ako zelený mužík svet ešte nevidel
naslovovzatá odborníčka na výmet zožltnutého jesenného lístia sa ozvala
Odporúčame