cha, cha, cha,cha, pán Hamran sú neskutočný srandista, že ľudia dôverujú polícii. Nedôverujú, ani jemu, ani Mikulcovi, ani Matovičovu, ani Hegerovi, ani lišpicom a NAKA už vôbec nie
cha, cha, cha,cha, pán Hamran sú neskutočný srandista, že ľudia dôverujú polícii. Nedôverujú, ani jemu, ani Mikulcovi, ani Matovičovu, ani Hegerovi, ani lišpicom a NAKA už vôbec nie
soudruzi z Pravdy v rámci zachovania pravdy a objektivíty vymazali tu 12 príspevkov
takého politika od II. svetovej vojny / po smrti Hitlera/ ako zelený mužík svet ešte nevidel
naslovovzatá odborníčka na výmet zožltnutého jesenného lístia sa ozvala
veď toto nie je normálne od naších vládnych predstaviteľov. Ved´ sa nesprávajú ako samostatní suverénní predstavitelia suverénneho štátu ale ako cvičené opičky, ovládané špagátikom z Bruselu a z USA
za zastavenie ropy aj plynu ba mali naši predtavitelia všetkých Ukrajincov, vrátane detí poslať okamžite domov
a de býva, nech ju aj ja po zadku ťapnem
aspoň bude musieť platiť alimenty
ak bude zelený mužíček sa správať ako neoblomný heislick, tak Putin spustí na Ukrajinu tvrdú raketovú spúšť a oslobodí Ukrajinu až po Čiernu pri Čope
veď Brusel zakázal púšťať akékoľvek hoaxy,a j naša vláda. či parlament. Dnes je hoaxom každá pravdu obsahujúca správa a cigánstva sú hlásané ako svätá pravda . Kam sa komunisti v cenzúre na týchto tu hrabú
v oboch prípadoch jedni a tí istí imperialistickí pekelníci pekelní zosnovali peklo aj na Ukrajine aj na Tajwane
a autor by mal byť spokojný, lebo ESET to je pani prezidentka, to je vládna koalícia
prečo za Fica na Slovensku skonštruovali atómovú bombu?
Zuzana by zelenému mužikovi mala poslať ďakovný list aj ho odmeniť nejakým rádom, že Slovensku bude na kolenách
pánečku, ale že ten pán generálny tajomník, poslušný americký nohsled neuviedli akú uhlíkovú stpu zanechali po sebe bombardéry a ťažké prepravné eroplány, vezúce zbrane na Ukrajinu, ked tu u nás až zem dunela, keď prelietavali
Karolko, nože to ráč porovnať ten rok 1968 s rokom 2022, zdravotníctvo, školstvo, sociálny systém, nezamestnanosť. Teraz Slovensko je jednou obrovskou, montážnou, bezrozumovou, bezmozgovou halou
pani prezidentka aj fiačanovo rozhodovacie kolégium rozhodlo, že referendum byť nemôže, lebo v ústave nie to slovíčko napísané s veľkým F
Odporúčame