čierna diera - matovičoland
pán premierko chcú vždy svojími vyhlláseniami zaexcelovať, ale väčšinou trepe také samé ničnehovoriace blbosti
to by bola ministerka financií, nie títo samozvanci
pani Schmegnerová to perfektne vystihla
nič proti kardinálov Tomkovi, ale aký teda bol jeho prínos pre štát?
akurát ešte majú málo špeciálne vyškolených kajúcnikov, ktorý môže dosvedčiť len málo založených zločineckých skupín, Tých založených zločineckých skupín Ficom potrebujú viac a viac. Ako hovoril ten Vietnamec na rínku: víče škupín, víče bašy
ak nestihnú Fica s Kalińákom skoro zatvoriť Igorko dá celý ten mikulovskopamelovskočurilovskolipšicovský ansámbel vyhodiť
pustite si to matovičovo ospravedlnenie SaSke. Ospravedlňuje sa pritom sa sulíkovi aj kamerám drzo škerí do očí.
a s touto mafiánskou vládou sme v Eú na konci v životnej úrovni, celých 30 rokov to tak nebolo
mafiánske, fašistické a zlodejské vlády sú pre embassy vítané, lebo pekne zobkajú z ruky
pani Čaputová už svoju robotu pre americkú koalíciu odviedla tým, že zmarila referendum
jaj, ked´ Igorko fašistické, diktátorské metódy používa rád
veď tie americké praktiky priniesol aj k nám nejaký americký agent Daniel
no a fiačanovo rozhodovacie kolégium vydalo rozhodnutie , niečo na spôsob, že referendum nemožno vyhlásiť, lebo v ústave nie je referendum písané s veľkým F, preto je potrebné zmeniť ústavu a napísať tam referendum s veľkým F, čo potvrdila aj pani prezidnetka
Čl. 95
(1) Referendum vyhlasuje prezident Slovenskej republiky, ak o to petíciou požiada aspoň 350 000 občanov, alebo ak sa na tom uznesie Národná rada Slovenskej republiky, a to do 30 dní od prijatia petície občanov alebo uznesenia Národnej rady Slovenskej republiky.
Milanko, čítala lepšie čo ona písala. Ona písala nie nestopla, ale nestopila a to je obrovský rozdiel
šák ho bola navštíviť na piatej aveňi, kedˇbola v New Yorku
ktovie či jej zablahožel aj jej mecenáš dedko Sereš?
Odporúčame