USáci ťažko odídu zo Sýrie, keď tam vo veľkom / demokraticky/ kradnú sýrsku ropu
USáci ťažko odídu zo Sýrie, keď tam vo veľkom / demokraticky/ kradnú sýrsku ropu
takže páchatelia trestných činov Kiska a Matovič sú nevinní, ale vinný je Fico, lebo odhalil páchateľov trestných činov Matoviča a Kisku.
zrejme aj pani Kosová patrí medzi tých správnych "naších"
serešpartie ako VIA IURIS a Zastavme korupciu sú spolky protislovenských zapredancov . Tam vyvrtávajú, kde nemajú, ale kde by mali ich nevidno. Vôbec im nevadí, že OČTK / lipšici a čurilláci/ bez dôkazov, len na základe vykonštruovaných a podplatených , resp. skorumpovaných kajúcníkov zatvárajú ľudí a nechávajú hniť zaživa v base
lebo sme tu slobodu a demokraciu nemali tak nám ju pozvali Matovič, Heger, Čaputová , Naď, Korčok, takže už nám šťastiu ani ruskej ropy a plynu netreba
tí Amíci, ktorí teraz okupujú Slovensko nám sem priniesli slobodu a demokraciu
dôchodcovia podľa vlády aj podľa novinárov sú preto chudáci, že veľa zjedia aj sedia v zime v teple
tak Fico oznámil spáchanie trestného činu Kiskom a Matovičom a predložil aj dôkazy a je preto vinný, že založil zločineckú skupinu
šák Putin nám sankcie nevyhlásil, ani nezatvoril kohútiky. To naša vláda týra a trýzni vlastný národ
spáchal ťažký zločin krátenie dane
fajčili cigáry a splnili si povinnosť,vyplývajúcu zo zákona, že oznámili, že Kiska aj s Matovičom spáchali trestný čin
a jejej, soudruzi z Pravdy mi už vymazali príspevky. Ešte šťastie, že tu máme slobodu slova , nie ako autor uvádza že v Rusku, kde mažú , kde sloboda slova nie je
veď je to trápne, títo veľkohubí ochrancovia životného prostredia a enviromentalist a všetka tá ochraársky háveď všetkého druhu doslova buzerujú a likvidujú malých znečisťovateľov, ale tých veľkých, ktorí najviac škodia životnému prostrediu, tých nechávajú naďalej škodiť ľudstvu
Milanko, jasné, životné prostredie za socializmu sa devastovalo, viac ako za kapitalizmu, lebo vtedy úplne všetky diaľková doprava musela ísť železnicou. Neexistovalo vtedy ako dnes, že kamiony brázdia vo dne v noci všetky naše cesty. Vtedy mohla ísť nákladná doprava maximálne 70 km, inak nákladné vagóny po železnici
podľa autora článku máme máme v Lešti, Sliači a Kuchyni demokratických turistov, ktorí nám priniesli slobodu
daj si facku zľava, daj si facku sprava, až sa preberieš. Vo vyspelých ekonomikách platia boháči progresívnu daň ( 40 - 50 %/. Rovná daň je typická pre štáty tretieho sveta, kde panuje,bieda, chudoiba a hlad.
Odporúčame