ešte sa 730 krát vyspíme a budú nové voľby, ale nie predčasné, ale také , ktoré nemôžem zrušiť ani prezidentka ani ústavný súd
ešte sa 730 krát vyspíme a budú nové voľby, ale nie predčasné, ale také , ktoré nemôžem zrušiť ani prezidentka ani ústavný súd
ešte sa 730 krát vyspíme a budú nové voľby, ale nie predčasné, ale také , ktoré nemôžem zrušiť ani prezidentka ani ústavný súd
doslova v tej knižke je písané, že dôjde k rozdeleniu Československa, Juhoslávie aj ZSSR, aby rozdelením týchto štátnych útvarov došlo k rozbitiu ich jednoty, aby sa národy týchto novovzniknutých štátov znepriatelili, aby boli ľahšie ovládateľné
že príčinou rozdelenie ČSFR bol Havel sťa prezident /nebyť Havel kandidát na prezidenta, nebyť rozdelenie ČSFR/, to bolo len vyvrcholenie nežnej revolúcie v Českoslovenku. Ak niekto má ešte možnosť sa dostať ku knižke známeho českého novinára - disidenta, Dolejšího, ktorého knižka vyšla hneď po nežnej revolúcii, kde rozoberá aktivity a činnosť, a poslanie disidentov nielen v Československu ale v celom východnom bloku , tak už v tejto knižke je písané, že poslaním disidentov, riadených a platených zahraničnými spravodajskými službami, tretím sektorom, najmä USA sa hovorí,že jednou z priorít nežných revolúcií v o východnom bloku bude drobenie, resp. rozdelenie štátnych útvarov ako Československo, ZSSR, Juhoslávia na menšie celky, aby neboli schopné čeliť riadeniu sveta Amíkmi.
že príčinou rozdelenie ČSFR bol Havel sťa prezident /nebyť Havel kandidát na prezidenta, nebyť rozdelenie ČSFR/, to bolo len vyvrcholenie nežnej revolúcie v Českoslovenku. Ak niekto má ešte možnosť sa dostať ku knižke známeho českého novinára - disidenta, Dolejšího, ktorého knižka vyšla hneď po nežnej revolúcii, kde rozoberá aktivity a činnosť, a poslanie disidentov nielen v Československu ale v celom východnom bloku , tak už v tejto knižke je písané, že poslaním disidentov, riadených a platených zahraničnými spravodajskými službami, tretím sektorom, najmä USA sa hovorí,že jednou z priorít nežných revolúcií v o východnom bloku bude drobenie, resp. rozdelenie štátnych útvarov ako Československo, ZSSR, Juhoslávia na menšie celky, aby neboli schopné čeliť riadeniu sveta Amíkmi.
ČT 2 dávala priamy prenos celého koncertu. RTVS ako vždy pri takýchto svetových operných kapacitách z Berlína ani nepípla
alebo keď s Garančou spievali Barcarolu, Niečo úžasné
je nádherné ju počúvať spievať Habanéru. Po Agnes Baltsa jedine ona dokáže vyspievať jej úroveň.
v právnom štáte by mala opera problém. Netrebko mala riadne uzatvorenú zmluvu a opera ju svojvoľne porušila. No bude to zaujímavé, či aj USA je vôbec právny štát.
jediným dôvodom pre rozdelenie federácia bola voľba prezidenta Československa, kde Česi navrhovali Havla a Slovávi Havla nechceli a tak došlo k rozdeleniu Československa
nože si preštuduj o čom bol spor vo federálnom zhromaždení, na základe tohto sporu došlo k schváleniu zákona o rozdelení federácie, čiže Klaus s Mečiaorm už len uviedli do reálu, to, čo už predtým schválil federálny parlament
Konečne niekto povedal moderátorom, ktorí sa nevedia pomestiť do kože slušnosti a kultivovanej výchovy STOP
Konečne niekto povedal moderátorom, ktorí sa nevedia pomestiť do kože slušnosti a kultivovanej výchovy STOP
Konečne niekto povedal moderátorom, ktorí sa nevedia pomestiť do kože slušnosti a kultivovanej výchovy STOP
moderátori sa správajú k pozvaným politikom ako k nesvojprávnym podriadeným nádenným pracovníkom. Skrátka sú to nevychovanci,
moderátori sa správajú k pozvaným politikom ako k nesvojprávnym podriadeným nádenným praconíkom
je pravdou, že už úplne všetci moderátori mimo Bielika hlboko klesli na úroveň nevychovaných a drzých prasiat, ktoré sa neštítia ničoho. Prizvaných politikov, vôbec nepovažujú za hostí, ku ktorým by mali mať úctu, ale sa správajú ako nevychovaní hulváti. A to ani nehovorím o ich nevedomosti a nepripravenosti debatovať na najvyššej úrovni. Je to skrátka bieda
je pravdou, že už úplne všetci moderátori a novinári mimo Bielika hlboko klesli na úroveň nevychovaných a drzých prasiat, ktoré sa neštítia ničoho. Prizvaných politikov, vôbec nepovažujú za hostí, ku ktorým by mali mať úctu, ale sa správajú ako nevychovaní hulváti. A to ani nehovorím o ich nevedomosti a nepripravenosti debatovať na najvyššej úrovni. Je to skrátka bieda
je pravdou, že už úplne všetci moderátori mimo Bielika hlboko klesli na úroveň nevychovaných a drzých prasiat, ktoré sa neštítia ničoho. Prizvaných politikov, vôbec nepovažujú za hostí, ku ktorým by mali mať úctu, ale sa správajú ako nevychovaní hulváti. A to ani nehovorím o ich nevedomosti a nepripravenosti debatovať na najvyššej úrovni. Je to skrátka bieda
tiež si myslím, že úroveň diskusie na Pravde veľmi hlboko klesla. Tých diskutérov, ktorí by boli perspektívní v udržaní úrovne diskusie pričinením administrátora tu nie sú
Odporúčame