vôbec nie je zakázané hovoriť pravdu. Pravdu môžeš povedať, ale len raz. Druhykrát už nedostaneš šancu. Skončil si.
vôbec nie je zakázané hovoriť pravdu. Pravdu môžeš povedať, ale len raz. Druhykrát už nedostaneš šancu. Skončil si.
vďaka týmto dvom pánom bolo Cesko aj Slovensko rozkradnuté
ani som to nepozeral, lebo obaja títo páni domordovali úplne všetko, čo len mohli, najmä v súvislosti s privatizáciou
akurát tým pohlupejším to treba vysvetliť že to Rusko
kedy nám pán Matovič oznámi, že slovenská vláda dojednala dodávky uhlia pre domácnosti na Slovensko z Čiech a Poľska? Slovensko nemá ani gram uhlia
pánečku ty prejavuješ múdrosť pána z bratislavského paneláku, ktorý chodí z Rakúska na Slovensko len prespávať. Veď to verejne v médiách česká aj poľská vláda zakázali vývoz uhlia do zahraničia , teda aj na Slovensko. A Slovensko má bane zlikvidované
keď ja situació na južnom Lóvensku nepoznám
s takým štátom, kde prezident, aj ústavný súd porušujú ústavu to nedopadne dobre
ak riadi krajinu šialený blázon, poznáme to aj my ako to dopadne
keď štrajkujúci učitelia na jedne strane akože štrajkujú, ale druhou rukou hladkajú vládu a ministra, aby im neublížili
kdepak jenom tí soudruzi z vlády udélali chybu, keď zrušili dodávky plynu z Ruska, ale vôbec sa nepostarali o uhlie pre severské okresy. Vôbec ich netrápi, že občania Slovenska v severných okresoch nebudú mať v zime čím kúriť.
asi vstával dole bruchom, tak nám oznámi, čo ho napadlo
kdepak jenom tí soudruzi z vlády udélali chybu, keď zrušili dodávky plynu z Ruska, ale vôbec sa nepostarali o uhlie pre severské okresy. Vôbec ich netrápi, že občania Slovenska v severných okresoch nebudú mať v zime čím kúriť.
si ti vôbec normálny? Silno pochybujem. Máš do Homo sapiens veľmi, veľmi ďaleko
no na Klusa, Dulebu, Mesežnikova a podobných "expertov" určite nemá
už vtedy riadil a ovplyvňoval politiku v Európe aj na Slovensku biely otec z Uošingtnu
Odporúčame