ja sa už ani za diskutéra Pravdy nerátam, nemám nárok
úroveň života obyvateľov Slovenska a celého hospodárstva / a nielen Slovenska/ je závislá od cien dovážanej ropy a plynu. Kto toto nemá na pamäti neriadi sa týmto základným ekonomickým pravidlom ženie Slovensko do záhuby, biedy , zimy a hladu
tá silná zostava, pánečku človeku , keď to počuje stávajú vlasy na hlave, to babské mudrovanie
milý feerko, už nám nezostáva nič iné , len použijem slogan zo starého slovenského filmu " VYDRŽAŤ"! Lebo žiadnej demokratickej cesty na Slovensku niet. Demokraciu možno uplaňovať len pri skutočných demokratoch
a pritom ficovalorizácia dôchodku v roku 2020 mi činila na dlaň 19 E, ale hege a matovičovalorizácia týchto šíbrov už činí v tomto roku na dlaň 4,89 E. Kdepak jenom tí soudruzi z oľajna udělali chybu?
Milanko nebuď smiešny . Autor nevypočítava infláciu igorkovým logaritmickým inflačným pravítkom ale praktický dosah toho, čo stvára táto vláda na život občanov každodenný
domnievam sa, že hodnotné dielo, dokonca výborný materiál do vysokoškolských skrípt pre budovanie vzdelanej a múdrej inteligencie, bez pajcérov diplomoviek
akosi sa na Pravde vytratili diskutéri, takí, ktorí mali čo povedať čitateľom. To , čo tu ostalo, človek by zaplakal, tá úroveň
nerozumiem tomu, prečo táto vládnuca extra skupina nemôže sa ukázať voľne medzi ľudmi, podebatovať s nimi, o problémoch, ktoré ich kvária, veď sú to ich voliči. prečo majú z ních strach? Dokonca strach o svoj život
veď to nebolo celých 30 rokov, takáto dražoba
ak chceš solídny nový zemiak, tak 1,6 - 1,8 E za kilo. Tak chceš nový hnoj, tak len 1 E
zemiaky, zelenina, mäso a ostatné potraviny ani nehovorím
oproti júnu minulého roka
maslo naše každodenné je drahšie o 60 až100 %
a tie bratislavské električenky to je obrovský prínos pre celé Slovensko. Slováci po celom Slovensku sa z nich najedia
tí istí pravďáckí abiturienti s viacerými nickami
čo sa to stalo s diskutérmi za mesiac, úroveň diskusii tak veľmi hlboko klesla aj sa akosi vytratili. Zostalo tu väčšinou zopár tvrdých oľajnákov
ani žiadného poľovníckeho psa nevycvičil a bol pritom na poľovníckej chate
žiaľ sú to pomýlené a nezmyselné zákony o verejnom obstarávaní. Ale ako tak pozerám, už ani tie debaty tu nie sú ono. Nemá to úroveň, ako tie zákony o verejnom obstarávaní
Odporúčame