treba opäť povolať k moci komunistov, aby postavili zopár priehrad a nádrží na pitnú vodu, lebo v kapitalizme nemá ani kto ani za čo.
treba opäť povolať k moci komunistov, aby postavili zopár priehrad a nádrží na pitnú vodu, lebo v kapitalizme nemá ani kto ani za čo.
to bola od Vystrčila doslova politická grázlovina najhrubšieho zrna, ktorá asi nemá v dejinách Európy od II. svetovej vojny obdobu
mám dojem , že celá vláda si z nás ako z národa robí srandu, úplne primitívnu, prízemnú, drzú srandu
práve mi doviezli štiepané drevo 8 kubíkov. Vlani som za takúto istú fúru platil 290 E, dnes 550 E. Kdepak jenom soudruzi z oľajno a SaS udělali chybu? Ked dôchodok mi valorirovali o 1,3 % / slovom jedná celá tri desatiny/. Zrejme páni Sulík, Heger a matovič používajú iné merače inflácie
to je údel demográcie, tej kapitalistickej, kde menšina vládne väčšine. Nieže vládne, ale ju znásilňuje
väčšina lesov na Slovensku patrí súkromným vlastníkom, preto tam medvede nie sú doma, nemajú tam čo hľadať. Štát nech si nasadí medvedie obory vo svojich štátnych lesoch
ved´ len sám ukazuje, aký je hlúpy
a ja že sú to nepálskí horolezci
viac, to je 100 kýblov, či 200 kýblov?
tak plyn budem mať o 33 % drahší, potraviny o 50 - 100 %, ale dôchodok mi valorizovali o 1,3 %. To sú reformy.....
domnievam sa, že tie elektromobily nie je tá správna cesta, ktorou sa svet uberá
je to všetko o biznise, aj tie klimatické ciele. Vie si niekto predstaviť čo bude s tými batériami z automobilov o 50 rokov? Na to nik nemyslí, lebo sa to nepatrí
keď pán Sulík by mohol ísť robí s týmito cenami uspávača hadov. Prečo v Maďarsku nebudú tie ceny také ako u nás?
je to typický novinársky zákerný podraz " od chrbta". Fico výraz abatiša nepoužil
ja sa domnievam, že Fico má toľko rozumu, že si je vedomý, že by v prezidentských voľbách neuspel, že by pri ňom vyhralo voľby akékoľvek vrece zemiakov
šák by ma taký sex ani nebavil
a dá sa to vôbec? Sexovať nedobrovoľne, Dokáže to Homo sapiens?
ale aj v tomto prípade zrejme platí, že všetko súvisí so všetkým
keď medveď niekoho zraní, dokonca usmrtí, už je neskoro ho zlikvidovať. Koľko len by štát ušetril /ak by zrušil ten zbytočný ansámbel uspávačov medveďov/ a platil starý poľovnícky zákon, podľa ktorého by odstrel medveďov a zveri vôbec bol v kompetencii poľovníckych združení. Jediné riešenie vidím v novele poľovníckeho zákona
Odporúčame