maximálne dve veci realizovala z pandemických plánov: 1.povinné rúška 2. zriadila toho roku na jar pred vstupom do nemocníc triediace pracoviská /stany/, ale už boli zbytočné, vôbec ich nepoužila
maximálne dve veci realizovala z pandemických plánov: 1.povinné rúška 2. zriadila toho roku na jar pred vstupom do nemocníc triediace pracoviská /stany/, ale už boli zbytočné, vôbec ich nepoužila
ak je karanténa, majú sa zaviesť do života pandemické plány a toto zatiaľ vláda za celé dva roky neurobila, dokázala len vyhlásiť zákaz zhromažďovania a štrajkovania,
ak už Matovič nebude určovať len koho majú zatvoriť do kolúznej väzby, koho majú odsúdiť a zatvoriť do basy, ale už si nárokuje aj určovať kto má vyhrať voľby a kto má byť premiér.
a po týchto hrdinských úspechoch, keď ukrajinská armáda dôjde až na Ural, prídu Amíci a zanechajú na Ukrajine vojenskú pomoc o sile 100 tisíc vojakov, nech ich zem ukrajinská živí
podľa autora to boli čestní ľudia,ktorí nič nerobili , len sa modlili pre blaho ostatných
na rokovanie mal čas celé štyri roky, po Minsku, teraz , keď jemu aj Ukrajine horí pod zadkom chce rokovať. Ten je múdry ako Zelenskij
naivne sa domnieval, že biely otec z Uošingntnu jemu aj Ukrajine pomôže, ano, pomôže ale do hrobu
môžeš jednať s Homo sapiens, ktorému možno povedať Človek, nie luď, nie s nejakým nafetovaným smradom
podľa toho, ako píšu médiá, už mal byť Putin, zomretý, pochovaný aj spálený v krematóriu a on si ešte chodí veselo po svete
majú vlastný plynovod z Ruska severnou vetvou
Nóri 50 % vlastnej spotreby plynu kryli dovozom z Ruska
Nóri 50 % vlastne spotreby plynu kryjú dovozom z Ruska
bojuje sa len na východe Ukrajiny, ale Ukrajinci utekajú ako divý do Európy z ostatného zbytku Ukrajiny, kde sa nebojuje
tí ktorých naučili čítať a písať za socializmu sú múdrejší ako ponovembroví demokkatickí vzdelanci , bacalári a magistri. Ved´ preto aj vyhral voľby Matovič, lebo ho volili negramotní a pologramotní ponovembroví vzdelanci
ten tu je už dva roky aj bez tých zákonov
a zabudli na ten najdôležitejší matovičobod, že môžu zatvoriť bez udania dôvodu každého opozičného poslanca či prívrženca alebo voliča
aj na majdane , financovanom Amíkmi chceli zavraždiť prezidenta Janukovyča
to je tá matovičodemokracia, na ktorú skočili všetci slabomyseľní a nesvojprávní..... pred voľbami
tí všetci nad18 rokov mužského pohlavia sú mafiáni, zlodeji, korupčníci, podvodníci a kšeftári. Oni sa tým živia
Odporúčame