jemu to fakt katastroficky haraší, on asi hráva hokej v lete na jazere
jemu to fakt katastroficky haraší, on asi hráva hokej v lete na jazere
aj samotný Urválek bol možno v päťdesiatych rokoch slabý odvar oproti tejto demokracii v súčasnosti
teraz tu máme tvrdú americkú slobodu slova a tvrdú americkú demokraciu. Kam sa komunisti s tou svojou marxistickou demokraciou na tých Amíkov hrabú? Ved´ to boli len učni
teraz tu máme tvrdú americkú slobodu slova a tvrdú americkú demokraciu. kam sa komiunistia na tých Amíkov hrabú? Ved´ to boli len učni
potom zrejme aj mladí gardisti, ktorí vraždili v Kremničke nenesú za vraždy zodpovednsoť, lebo boli mladí?
až takáto antizákonová ministerka nebola ani Žitňanská a už dávno mala odísť z funkcie, ihned´ po usmrtení Lúčanského
pani KOlíková opäť lavíruje na hrane porušenia zákonov aj tým, že kryje trestné činy OČTK aj ministra
stane sa potom z neho antislovenský kolaborant
Sulík má šancu vyhrať nové voľby, ak okamžite položí vládu. Ak to nespraví nebude mať vo voľbách šancu
kam siahne Matovič, tam 10 rokov tráva nerastie a takéto to bude aj so Slovenskom po matovičiáde
šéf z budy nepotrebuje čítať, šéf z budy veľmi dobre vie, čo Slovensko potrebuje. Slovensko potrebuje múdrych ľudí vo vláde, vo verejných funkciách , budovať sociálny štát, aby chudákov bolo čím najmenej, žiadnych hrabivých, zlodejských slniečkárov
takých očitých svedkov z Buče, o ktorých píše autorka, dodá Zelenskij plný vlak
Rusi by pre srandu mali s nimi robiť to, čo robili azovci a banderovci s civilmi, skrývať sa za ních pri bojových akciách
veď aj tu platí, každý podľa svojich schopností
aká chyba? Skrátka nebolo to v ústave, preto treba zmeniť ústavu
ale na LEX Ukrajine sa dohodli jednohlasne a to je najdôležitejšie pre Slovákov
Odporúčame