NATO nás ochraňuje, tak nám treba
ale v konečnom dôsledku vinný je národ, ktorý volí...... resp. matovičovoliči a sulíkovoliči, remišovoliči a čaputovoliči. Tí ostatní, rozumovo zdraví voliči na tom vinu nenesú.
ale šák sa spýta a na embassy jej povedia, poprípade sa spýta svojho najlepšieho priateľa Wolodymyra.
dnes opäť rachotili cez obed ťažkotonážne eroplány. Smer , zo západu na východ a z východu na západ. Museli viezť obrovsky ťažké náklady, lebo zem sa pod ich hukotom len tak otriasala. To viezli mier pre Ukrajinu
to bude pravdepodobne balíček pre matovičovoličov z osád, keby voľby.......
aby" udržali " mier na Ukrajine a Zelenského pri moci
atómová vojna nebude ., lebo plukovník zmenil názor. Dnes opäť cez obed ťažké dopravné eroplány brázdili oblohu, smer, zo západu na východ a z východu na západ. Až zem len tak dunela a otriasala sa, ako keby tanky niesli
Biden využil situáciu, že moc v Bruseli prevzali Eurohlupáci, tak im hodil háčik so zhnitou čerešŃOU A SKOčILI NA TO
len aby tam opäť nezamiešali nejakého cudzinca, ktorého okradnú o kamion aj tovar a zavraždia a hodia do spoločného hrobu s civilami
žiadny šialený blázon ešte nikdy nič múdreho nevymyslel
slušnosť a etiku musia dodržiavať aj novjnári, tá Kanaďanka s našou novinárkou husy nepásla
žiaľ, už z Ukrajiny nebude nič, Bangladéš, krížený so Somálskom a Habešom
ja určite nie
o úrovni, vzdelanosti, vyspelosti a slušnom chovaní našich novinárov sa presviedčame každodenne na tlačovkách. Teľce sú vyspelejšie
ke´d tam boli olympijskí hry?
taký rozumovo vyspelý, zrelý prezident, resp. politik musí chrániť životy a obydlia svojich občanov a nie posielať ich na smrť a priparviť ich svojím nerozumným konaním o domovy a obydlia
keby Putin bojoval " po americky" tak by vojna na Ukrajine skončila za týždeŃ, ale polovica Ukrajincov by už nežila. Vidno, že Rusi nebojujú s civilistami, čo ale zneužívajú ukrajinskí vojaci a benderovci, že používajú civilov ako živé štíty
to čo hlása Zelenskeij so zdravým rozumom nemá nič spoločné. Také niečo môže hlásať len šialený blázon
ja viem a potom ked´ vyštudoval bol na katedre, ale len priemerný, nič moc ako odborník, až po revolúcii sa stal veľkým odborníkom , že domordovali a rozkradli s Dzurindom Slovensko, najmä zlaté nosnice a odvtedy sa stal najbohatším Slovákom so švajčiarskými účtami
Odporúčame