ppovedal jeden poľský novinár, A novinári sú veľmôôô múdrí ľudia, na úrovni teliatok
ppovedal jeden poľský novinár, A novinári sú veľmôôô múdrí ľudia, na úrovni teliatok
spýtaj sa Harabína, on ti ich vymenuje všetky, aj ich paragrafové znenie
a zmarenie referenda?
americké a európske zbrane dodávané Ukrajine neslúžia vojne, nepodporujú ju, ale asi utužujú uzdravie Ukrajincov, lebo obsahujú samé životu dôležité vitamíny
to ako domordovali Slovensko , jeho životnú úroveň, ekonomiku a dostali ne kolená všetky rezorty a odvetvia sa nikomu nepodarí najmenej 200 rokov. To by malo byť na nobelovú cenu
ešte by pánovi Hegerovi mali hlavu oblepiť aureolou a vyhlásiť ho za svätého. Slovensko ba malo opäť o jedného viac
čakajte somári, autobus dôjde, ale somári nedočkali sa. Lebo takto sme ako decká v škole si čítali skratku ČSAD.
Nóri im budú dodávať ruský plyn, lebo Nóri 50 % spotreby plynu dovážajú z Ruska
Rusi už pomaly zabrali , čo plánovali, ale Zelenskij aj s Bidenom budú spievať stále tú istú pesničku o hrdinských víťazstvách. Ukrajinci ak by mali rozum, by zoobrali do rúk vidly, lopaty a kutáče a vyhnali by Zelenského z úradu prezidenta. Ale im zrejme tento stav vyhovuje, aspon sa zaperia v Európe
a čo tak Žitňanská? Tá mala toľko tých porušení zákonov, ešte viac ako Lipšic a s ňou lipšici ani čurilláci nič nerobia
bližšie podrobnosti ešte nezverejnia, lebo príslušný kajúcnik ešte nie je patrične preškolený a poučený
len bezrozumový blázon a dokonca šialený ide proti presile, kde absolútne nemá žiadnu šancu
ak by Ukrajina dodržala dohody z Minska a priznala všetky ľudské, ústavné aj zákonné práva občanom v Donbase, k žiadnym tankom na Ukrajine by nedošlo
čomu všetkému sa mohlo predísť, koľko životov a ľudských obydlí mohlo sa zachrániť, ak by zúčastnené stany dodržali to, k čomu sa zaviazali v Minsku. Len čestní ľudia dohody dodržiavajú., niekdy nie lumpi, grázli a podvodníci
viacej pomoci., viacej mrtvych a bezdomových Ukrajincov, to je logické. To si mal Zlenskij už dávno uvedomiť
Biľaka chceli súdiť za pozývací list. Kto písal pozývací list americkým vojskám?
Odporúčame