pomýlenec môže vyznávať len pomýlené hodnoty, sledujúc najmä svoje osobné záujmy
pomýlenec môže vyznávať len pomýlené hodnoty, sledujúc najmä svoje osobné záujmy
preto v kútiku duše ďakujú Putinovi
čeeeeeeeeeeeeeeeessss prááááááááci tvojej statočnej práci, najmä tvojmu výnimočnému rozumu, vedomostiam a myšlienkovým pochodom. Vivat matovičovoliči
radoví Ukrajinci na Ukrajine veľmi trpeli, preto sú radi, že si mohli ísť do Európy legálne privyrobiť. Budú z toho doma žiť ako králi.
to je určené tým menej chápavým
Amíci vojakov dodajú Európa nech ich živí, veľmi chytré vymyslené
dva medvede práve preleteli ponad budayovo ministerstvo
asi už nič, aic tam nie je
to musí byť riadne ťažký náklad, motory dostávajú zabrať
pánečku, až sa mi dom otriasa v základoch od toho rachotu z ťažkého dopravného lietadla, ktoré práve prelieta nad nami
a jazda v snehu ani nehovorím. Predný náhon nemal šancu
ale škodovečky MB 1000 a 1100 mali prednosť pred prednými náhonmi na pieskových morských plážach, kde predné náhony si nevedeli rady a škodovečky hravo to zvládali
judášskí kolaboranti nás zapredali Amíkom, Slovensku už nepomôže ani svätená voda.
stále mám v živej pamäti banálny súdny spor, ktorého som bol účastníkom. Prebiehal všetko ako má byť, na prvom pojednávaní predseda senátu určil súdneho znalca, ten mal vypracovať odborný znalecký posudok. Súdny znalec ho vypracoval v môj prospech do 14 dní, protistrana sa mohla odvolať do 15 dní. Neodvolala sa. A potom bola 5 rokov prestávka ,nič sa nedialo. Potom prišiel do kresla ministra spravodlivosti Harabín a do dvoch týždňov sa mi ozval súdny znalec, že mu zavolal predseda senátu, nech vypracuje nový odborný posudok, lebo""""""" Harabín robí poriadky na súdoch a sleduje súdne prieťahy na súdoch a vyvodzuje dôsledky"""""". Ja na to znalcovi: načo posudok, leží na súde, veď ste spracovali pred 5 rokmi a protistrana sa neodvolala. Že má príkaz dodať nový, Tak spracoval nový, tiež v môj prospech, sudca vydal rozsudok v môj neprospech už do 14 dní, bolo rozhodnuté.
Slovensko ešte čaká zásadný krok: dematovičozácia
bude treba v celej Európe vyhlásiť núdzové stavy, lebo Ukrajina......tak toto je šanca
ďakujeme pánovi Hegerovi, pánovi Matovičovi, pánovi Sulíkovi, pani Čaputovej, pánovi Kollárovi , ďakujeme aj všetkým ministrom tejto vlády, že robia všetko pre to, aby sa nám žilo čím´dalej horšie a horšie a drahšie a drahšie
ďakujeme pánovi Hegerovi, pánovi Matovičovi, pánovi Sulíkovi, pani Čaputovej, ďakujeme aj všetkým ministrom tejto vlády, že robia všetko pre to, aby sa nám žilo čím´dalej horšie a horšie a drahšie a drahšie
ďakujeme pánovi Hegerovi, pánovi Matovičovi, pánovi Sulíkovi, pani Čaputovej, ďakujeme aj všetkým ministrom tejto vlády, že robia všetko pre to, aby sa nám žilo čím´dalej horšie a horšie a drahšie a drahšie
Odporúčame