ale veď sa dá prebúdzať rôznými nielen bohumilými spôsobmi , ale aj mužommilými spôsobmi
ale veď sa dá prebúdzať rôznými nielen bohumilými spôsobmi , ale aj mužommilými spôsobmi
aj žena si to ráno viac užije, lebo každý chlap ráno po prebudení má toho Ferka akéhosi mocnejšieho...., že nie je do jednej ruky, ale dokonca do dvoch......
tie ranné rýchlovečky sú skutočne super
oficiálny titul by to bol, ak by to bolo v tabuľkových schémach úradu vlády a tam také tabuľkové miesto neexistuje, ani nikdy neexistovalo ani za Fica. Takže bliakaš ako Matovič
Nemecko aj celá Európa doplatilo na svoju nesvojprávnosť, že poslúcha na slovo bieleho otca z Uošingntu a keby len Nemecko ale aj Brusel. Stali sa všetci v Európe nesvojprávnymi vazalmi USA. Doba od roku 1945 sa zmenila. Hitler vedel , prečo sa tlačil do ZSSR, lebo ......... nekonečné nerastné bohatstvá a suroviny. Tieto nerastné bohatstvá aj suroviny tam stále sú, akurát s tým rozdielom že už sa k ním je možné dostať jedine obchodom ako rovnocenní partneri, nie ich uzurpovaním a drancovaním, ako si to predstavuje biely otec z Uošingntu so svojími jastrabami. A snaha oslabiť Ruko aj vojensky aj ekonomicky priviedla US jastrabov k vojne na Ukrajine
Nemecko aj celá Európa doplatilo na svoju nesvojprávnosť, že poslúcha na slovo bieleho otca z Uošingntu a keby len Nemecko ale aj Brusel. Stali sa všetci v Európe nesvojprávnymi vazalmi USA. Doba od roku 1945 sa zmenila. Hitler vedel , prečo sa tlačil do ZSSR, lebo ......... nekonečné nerastné bohatstvá a suroviny. Tieto nerastné bohatstvá aj suroviny tam stále sú, akurát s tým rozdielom že už sa k ním je možné dostať jedine obchodom ako rovnocenní partneri, nie ich uzurpovaním a drancovaním, ako si to predstavuje biely otec z Uošingntu so svojími jastrabami. A snaha oslabiť Ruko aj vojensky aj ekonomicky priviedla US jastrabov k vojne na Ukrajine
Nie Putin, ale Nemecko a celá Európa doplatili na svoju nesvojprávnosť, že poslúchjú na slovo bieleho otca z Uošingntu a keby len Nemecko ale aj Brusel. Stali sa všetci v Európe nesvojprávnymi vazalmi USA. Doba od roku 1945 sa zmenila. Hitler vedel , prečo sa tlačil do ZSSR, lebo ......... nekonečné nerastné bohatstvá a suroviny. Tieto nerastné bohatstvá aj suroviny tam stále sú, akurát s tým rozdielom že už sa k ním je možné dostať jedine obchodom ako rovnocenní partneri, nie ich uzurpovaním a drancovaním, ako si to predstavuje biely otec z Uošingntu so svojími jastrabami
Nie Putin, ale Nemecko doplatilo na svoju nesvojprávnosť, že poslúcha na slovo bieleho otca z Uošingntu a keby len Nemecko ale aj Brusel. Stali sa všetci v Európe nesvojprávnymi vazalmi USA. Doba od roku 1945 sa zmenila. Hitler vedel , prečo sa tlačil do ZSSR, lebo ......... nekonečné nerastné bohatstvá a suroviny. Tieto nerastné bohatstvá aj suroviny tam stále sú, akurát s tým rozdielom že už sa k ním je možné dostať jedine obchodom ako rovnocenní partneri, nie ich uzurpovaním a drancovaním, ako si to predstavuje buely otec z Uošingntu so svojími jastrabami
s Ukrajinou je to ako so Slovenskom. Pokiaľ bude Zelenskij prezident, mier, sloboda a poriadok na Ukrajine nebude, ako u nás pokiaľ vládne táto vláda
šák pán Hegar potvrdili, že za všetko môže 12 rokov vládnutia Fica a jeho oligarchov, ktorí kradli a kraldi a kradli, akurát nevie povedať, konkrétne, čo ukradli
ja by som mu dal celkom za pravdu, autor nespieva , ale opisuje realitu, skôr tými spevákmi budú Matovič s Hegerom
šák aj z Kamčatky ešte včera šťyri razy utekali do Číny
nech sa ešte rýchlo hrnú Ukrajinci k nám, aj do Európy, lebo vojna na Ukrajine čoskoro skončí a hranice sa uzavrú, už nebudú môcť perchádzať, šmeliť a kšeftovať
menej chápavému to nevysvetlíš
a cez Veľké Kapušany reverzom im tečie zadarmo asi sodovka
protiiflačná pomoc musí byť rýchla A ADRESNá A žE NIE JE , ZA TO MôžE PELLEGRíNI A fICO, lebo 12 rokov "kradli a podporovali oligarchov"
biely otec z Uošingtnu si spokojne mädlí ruky, všetko mu vychádza tak, ako si to naplánoval. Rusko je vo vojne, Ukrajina zničená a Európa sa rúti do priepasti krízy, biedy a hospodárskeho krachu. A Amerika na tom všetkom zarába obrovské peniaze.
to tam šírili demokraciu, tú originál, americkú
Odporúčame