Sociológ Vašečka v Ide o pravdu: Krajina je po bitke. Heger by mal využiť šancu, ktorú dostal
Krajina nie je po žiadnej bitke, jednoducho im US gaulajterkou povedala,že žiadna internacionálna pomoc nebude poskytnutá,aj keď všetko je a bolo pripravené na Ukranine k zásahu. Pokračovanie politiky "Trojmoria" a vytvorenie sanitárneho kordónu sme už mali, ale teraz je opäť v hre a forsírované z USA. Poliaci majú hrať rozhodujúcu úlohu. To sa nemusí páčiť ani nám, ani Ukrajincom.Pri 83%-ej nahnevanosti obyvateľstva pán Vašečka stačí facka v krčme, aby vypukla občianska vojna. Ale nebojte sa, zvýšenie cien potravín má ten istý účinnok. Napríklad FAO priebežne ukazuje, pohyb cien potravín, kde ceny jedlých olejov stúpli za 6 mesiacov o viac ako 70%, čo podporilo 24,6% zvýšenie celkového indexu cien potravín.Takže nejaký Heger ani vlastník SIS nemá šancu na tomto nič meniť.To gaulajterstvo USA je len vysvetlením nepochopitelných a hlavne hlúpych rošád vo vláde a správania sa,citujem už klasika, "nesvojprávnej prezidentky".Môj hlas nik z vládnych strán nedostane, mne stačilo a nadobro.