Koalícia ešte žije, ale už sa vraj delia nové rezorty
Koalícia umiera, ale statočne delí kožu medveďa, ktorý stále bežká po lese. Lepšie by urobili, keby zobrali zodpovednosť za tie trestné činy, ktoré napáchali počas COV-19 krízy a hlavne zdôvodnili, kde prešustrovali peniaze štátu za nezmyselné nákupy bez výberového konania. Inak sa oprávnenému násilnému stretu s občanmi nevyhnú. Nimi nastolený núdzový stav, len umožní súdom zvýšiť trestné sadzby pre celú koalíciu. Hranie sa na krajnú núdzu tu nebude možné ani schovávanie sa za kolektívne rozhodovanie. Ministri a predseda vlády zodpovedajú v plnom rozsahu za rozhodnutia. Preto ten útek do poslaneckej imunity v parlamente je jediným a dočasným riešením. Referendum klope na dvere aj krajne znechutenej prezidentke a jej tútorom z US ambasády. Dúfam že nuž pochopila, že žiadne druhé prezidentské obdobie ju nečaká.