Po jej prvom vysúpení som v diskusii konštatoval. že nejde o žiadny konflikt Matelka a Zuzanky, to je doslovne zladená štvoručná hra na klavír. Ak by to tak nebolo, túto sprostosť by prezidentka bola ukončila heď na začiatku. A že pokusné Slovensko ukáže svetu, ako nastoliť fašistický prevrat pod rúškom medicíny to sa stalo historickým faktom. Ja sa vôbec nečudujem,že sa lekári búria. Vedia, že COV-2 v kombinácii s chrípkovousezónou 2020-2021 nemusia vôbec zvládnuť pri týchto debiloch vo vláde. Priatelia, čo povedať ? Asi nič. Snáď iba dovidenia v lepších časoch. Chýba ale pomenovanie ako nazvať tento štátny prevrat. O názov sa vždy postarala politikmi preklínaná ulica a nebude to inak ani v budúcnpsti.


