Žiga žiada premiéra, aby zastavil predaj akcií VSE
1/2 Za tejto situácie Sulík daruje slovenskú energetiku, keď Nemci v rámci zlepšenia vlastného prírodného prostredia likvidujú elektrárne, likvidujú jadrovky záťaž tak preniesli prostredníctvom tohto blbca vo vláde, napríklad na Slovensko. Toto nie je nová forma koloniálnej moci, ale forma oblečená v novom hábe. Vývoz problémov z domícií ako je Nemecko, Francúzsko do kolónií, ako je celá V4 tak pokračuje. Nuž čo, to skutočne treba toho blba Sulíka asi verejne popraviť? Keď EÚ rozdá 390 mld. vládam, ktoré sa aj tak započítajú k dlhu každého štátu, tak to je špekulácia a podraz na občanov. To im ešte máme tlieskať ? Keby nebolo občana Napoleóna, Francúzsko by si ho muselo vymyslieť.Keby nebolo COVIDU-19, museli by si ho politici vymyslieť, ten im totiž prinavrátil moc aj peniaze. Pýtam sa do kedy ? Juh EÚ potrebuje devalváciu tak, ako potrebuje sviňa škrabanie za uchom pred porážkou. Juh je predĺžený a žije si roky nad pomery oproti sociálnym podmienkam v krajinách strednej Európy. 2/2.