Opakujem zatknutie účastníkov a najmä organizátorov GLOBSEC-u,minimálne pre"Trestný čin šírenia nebezpečnej nákazlivej ľudskej choroby(§ 163 a § 164 Trestného zákona).A to už nehovorím o ustanoveniach Tr. zák. ochraňujúcich mier.S uvedeným skutkom sa dnes spája skutočnosť,že veľká väčšina trestných činov spáchaných za krízovej situácie je kvalifikovaná ako obzvlášť závažný zločin v súlade s § 11 ods. 3 TZ.Citovaný trestný čin vyžaduje zavinenie úmyselné,no postačuje aj z nedbanlivosti.Tým,že čin je jasne spáchaný organizovaným spôsobom v štádiu prípravy a organizátorov poznáme, pokladám za občiansku povinnosť upozorniť orgány činné trestnom konaní na tento pripravovaný protiprávny akt.Je to predsa psia povinnosť od "sráčov",ako to vyžaduje sám Matovič. Stálo by zahodno preskúmať či spôsob rozhodovania vlády SR nesmeruje k fašistickým praktikám.Je jasné, že majdanizácia Slovenska pokračuje,kde na tejto ľudožravej hostine zarežú Matoviča,len tentoraz nie mediálne.Blahoželám mu k míľniku.


