Na realizáciu agendy 2030 sú na november 2020 v pláne lockdowny hlavných metropolitných oblastí v štátoch EÚ Denné prírastky „nových prípadov COVID-19“ začnú mediálne prudko stúpať, až presiahnu testovacie kapacity. Ku koncu nov. a dec. stúpať krivky úmrtnosti na COVID-19 a pridružených komplikácií. Prekrytie chrípkovou sezónou je na túto manipuláciu mimoriadne vhodné. Kombinácia dvoch vírusov o tej sa zaryto mlčí. Na december 2020 je v pláne budovanie (internačných) objektov pre záchyty, teda vraj tábory pre karanténu ľudí čo sa vrátia zo zahraničia a tiež po testoch. Kanada, Austrália ich už budujú,ale majú slúžiť aj iným účelom. USA už má FEMA kempy vybudované.Keďže liečenie ekonomiky infláciou sa po roku 2008 nevydarilo a banky sú pred krachom,tak je treba zadlžiť obyvateľstvo,ktoré nie je zadlžené.To bude prebiehať už v decembri. Potom začne byť vývoj zaujímavejší,ale o tom inokedy.Prudký inteligent Matovič naskočil na tento vlak, pri čom netuší čo sa okolo neho deje.


