Priateľu. Cvičenie bolo vykonávané v nemocniciach s dôrazom na vírusové ochorenie a tak nemuseli nič vymýšľať a ani teraz nemusia. To ostatné je potom na rozhodovaní niekoho iného, ale určite nie nemocníc. To že Matovič nevie ako vyzerá režim krízového riadenia na ministerstvách, kde sa realizuje súčinnosť, kde spolupráca, ako sú riešené vzťahy subordinácie... No nevie. Nič sa nemusí tvoriť nanovo, stačí realizovať pripravené krízové smernice. Myslíš že MO-SR nepočíta napríklad s biologickým útokom voči štátu? Ver mi všetko je spracované. Len to treba realizovať a povedať ľuďom čo nasleduje a ako sa majú správať v závislosti na opatrení. Je tam všetko od umývania rúk až po logistiku na úrovni štátu a možno sa po kríze dožijeme opatrení aj zo strany EÚ. Zatiaľ hrozí opak.

