Blahoželám ku Kiskovi pán Matovič, bude to síce smrteľný bozk, ale priamo z pekla. Ale prečo nie. To heslo a "spájaní" sa mi páči. Treba byť trochu masochistom, ale to sa to sa človek musí narodiť. No pri výbere tých čertov daj pozor, lebo marketing sa už skončil. Nastáva realita každodenného života. Na politicky opelichaných čertov, padlých anjelov a politickú prostitúciu na Slovensku by som nevsádzal. To čo vidím popíšem slovenskými porekadlami: "Kde sa vadia, tam sa čerti svadbia". Platí aj to že : "Každý čert je krivý". A na miesto volebných sľubov Igorko zas bude platiť „Čo zjem, to viem; čo vypijem, to užijem; a čo po mne ostane, to čert vie, komu sa dostane.“

