Systém propagandy ako keď "Vrah o morálke káže..."- Pán zabudol, kto zapríčinil rozpad družstiev a ich podnikov. Aj prijatie z.č. 229/1991 O reštitúciách a tým návratu cirkevných majetkov,ktoré nikdy nepatrili cirkvi?Nebol to náhodou pán Čarnogurský z KDH?A čo tak vazalská zmluva s Vatikánom?Likvidácia potravinovej sebestačnosti Slovenska? Keby dnes Kristus žil, tak ho RKC v dnešnej nadnárodnej korporátnej konštelácii, bez váhania ukrižuje sama.A na to kecanie o interrupčných témach si nechajte.To je výlučná záležitosť ženy a sociálnych podmienok v ktorých ženy aj vďaka KDH dnes musia žiť.Celibát, ktorý ste si zaviedli je tiež záležitosť časová a majetková.Toto obmedzene celé veky bránilo štiepeniu cirkevného majetku dedením.Nič ale nepočujem, že by ste ako reprezentant KDH, prejavil slovko pokory a povedal ľuďom, ako to chcete napraviť čo ste tu napáchali.Viera v Boha, aspoň pre mňa, ešte neznamená že je vierou v korporátnu firmu RKC. Ono totiž Človek, Boh a Internet je pamätlivý.


