Opäť opakujem. K voľbám vzhľadom na vývoj v SR musím pristupovať za využitia metódy americkej tajnej služby CIA. Ľudia, ktorí sa zaoberajú teóriu činnosti tajných služieb mi možno dajú za pravdu že inak sa nedá, alebo mi poriadne vynadajú. O čo ide? Nič svetoborného neprezradím, keď poviem že pri mojom osobnom rozhodovaní využijem "Metódu riadenia škôd" tejto tajnej služby. To sa mi zdá byť prijateľné a ešte sa aj pobavím. Pochopil som že voliť je treba. Aj to, že voľbou môžem spôsobiť škodu sebe aj iným. Na rozdiel od aparátu a prostriedkov CIA mám jeden volebný hlas, a ten využijem ako nástroj riadenia budúcej škody. Inak sa nedá. Prečo? Základný rozpor v slovenskej spoločnosti je daný oligarchickou deľbou moci a majetkovou polaritou. Žiadna z politických strán nemá v programe odstránenie tohoto príživníckeho systému, ktorý sa z recesie našich oligarchov nazýva demokracia. Dokonca vidím že politici začali hovoriť rázne, len škoda že opäť o ničom. Nuž biedna to motivácia.


