nemus pokracovat.propaganduj na hladnych spravach
nemus pokracovat.propaganduj na hladnych spravach
edelweis je inak kvetina-plesnivec alpinsky.tento kvet si davaju do znaku viacere horske jednotky
https://sk.wikipedia.org/wiki/S%C3%BAbor:Ede…
v moskve su strasny fasisti
ja tvrdim,ze to boli rusaci.cez tie rury aj tak plyn netiekol.
nie.nic takeho som tam nepovedal ani zdaleka.skus si to precitat este raz
ja tvrdim,ze klame.vyvrat mi to ty a daj majetkove priznania zelenskeho
ospravedlnovat sa nemusis.staci,ked prestanes klamat a zacnes pouzivat hlavu
problem je ,ze pise klamstva
V červenci 2018 zřídilo ruské ministerstvo obrany Hlavní vojenskou politickou správu a to na základě výnosu prezidenta Vladimira Putina. Útvar, který obnovil činnost zástupců velitelů, má dbát o zajištění morální a ideologické situace v armádě, dohlížet na dodržování pořádku a vojenské kázně a pečovat o veterány. Navázal tak na praxi fungující do roku 1992 (součástí velení Sovětské armády byl orgán řídící činnost politruků). Velitelem útvaru je Andrej Valerijevič Kartapolov.
zjavne je plateny od kvantity a nie od kvality
pri tejto logike ani ukrajina v NATO nic neporusi a nikoho neohrozi
on v 2015 komentoval situaciu na ukrajine z tohoto roku?
to neboli nejake lietadla ,ale bombarder a stihacky
pises o rusku.tam vrazdia opozicnych novinarov a politikov
kde tam vidis,ze potvrdzujem tvoje somariny?
dovidenia a uz sa nevracaj.oci ma bolia aj od stalic ruskej dezinformacnej uderky
demonstracie za mier? s plagatmi s ruskym fasistickym Z.neber drogy
Odporúčame