ani nie.ak budem mysliet funkcneho
ani nie.ak budem mysliet funkcneho
mam pocit,ze rusi sa minu skor ako ukrajinci.cast pomre na ukrajine a zbytok povypadava z okien.
my tym masom z argentiny zabijame civilov niekde u susedov v cechach?
a dame im aj viac,ked bude treba
Takze tu trolis zbytocne.ukr.edelvajs moze byt pomenovany po tom rakuskom.poripade po ceskom v caslavi.alebo ruskom na kaukaze
Statisticky zomiera viac utocnikov ako obrancov.takze je mozne,ze rusi sa pominaju
Oznacenie edelweis je pouzivane pre horske jednotky uz pocas rakuska uhorska
este nejaky argument?
Tu medicina jest bezradna...
za 3 tyzdne mali afganistan ovladnuty
mali by v rusku zacat okna vyrabat podla europskych noriem
takze rusi bojuju pri bachmute z neozbrojenymi ukrajincami?
je to tam napisane.staci citat
preco takymto opakovanym klamarom nedaju dozivotny ban sa vyjadrovat verejne?
pri tebe je genius kazdy
ty bojujes za sumracnicku mafiu.si lepsi ako iny?
tak tych tam je mensina.takze je to uzemie ukrajinske aj podla medz.dohod aj podla vacsiny co tam zije
ja nic neobhajujem.rusi mozu mat edelvajs jednotku?
Odporúčame