bolo to asi tisic rokov po vzniku kyjeva.co z toho kremelsky ozrani urobili je len ich vizitka
bolo to asi tisic rokov po vzniku kyjeva.co z toho kremelsky ozrani urobili je len ich vizitka
ja ta pochvalim a ty mi nadavas? keby si radil putinovi ,ako sa vedie moderna vojna ,uz mohol byt minimalne v tatrach
takze nic, len trolovanie? tie ciarocky na konci prispevku zobrazuju velkost tvojho ega?
ty sa cudujes ,ze ti nieco mazu? ako si predstavujes spionaz pre EU?
na donbas sa ide cez kyjev ? a vojnu na donbase rozputal on.zastavit ju mohol z kancelarie
ide sa ospravedlnit za svoje slova zo 16.2.2022 ?
sa ti nepaci pravda o rusku?
mne je jedno co zaujima teba.debata je tu o planoch ruska.tak skus neodbocovat a odpovedaj na otazku.ak odpoved nemas,tak nezosmiesnuj odpoved cloveka ,ktory ma iny nazor
Свое наименование «Эдельвейс» отряд получил в знак того, что большую часть служебно-боевых задач его личный состав выполняет в горной местности.
klames ako fico
mohol by si nam povedat tie prave plany od zdrojov z kremla?
keby ta mal putin v teame uz ste mohli v kyjeve kavu popijat
on nevie co je dobrovolne a za svoje.kremelsky trol je nauceny na rozkazy.a peniaze si nikdy nezarobil,lebo dostava z uradu prace a z ruskej ambasady
netroluj.vypisujes tu svoje rasisticke veci stale.stalo sa ti uz nieco? vypadol si z okna?
uz si nervozny.daj si caj,lebo ta zablokuju.zas budes musiet pisat z nahradneho nicku
mas aj nejake argumenty do debaty,alebo sa zas len zosmiesnujes?
to sa musis obratit na putina.tie terminy su jeho
na to mnozstvo argumentov,ktorym si ma zasypal,nedokazem reagovat.mohol by som sa znizit na tvoju uroven a nadavat,ale neurobim to
preco je v noci tma?
oni to vedia.takze ak to popreli,tak tu bude asi pravda
dookola v kuse ta ista somarina s kvetom.vidis dalej ako na koniec svojho nosa?
Odporúčame